Детското, където чичо рисува по стъкло?

  • 1 335
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 398
Мами, може ли някоя да ми помогне с ориентир - гледахме такова детско /чичко с шапка на художник, рисува върху стъкло и разказва приказка/ преди около седмица и на детето много му хареса, но не мога да го намеря в програмата отколко часа и по коя програма го дават?
Ако някой ме ориентира ще съм много благодарна- вече 1 седмица дебна по каналите и програмите, но уви не го улучваме, а и не знам как се казва?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 865
19.45  "Вълшебства на стъкло" - предаване за децата  по МSАТ.
и на нас ни харесва. Simple Smile Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 640
За коя телевизия говориш и подобно ли е на предаването от преди 30 години с бате Климент,дето миналата година се върна в БГ от Америка?

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Подобно е. И може да се пише до МСат коя приказка да разкаже.
Повтарят го в събота и неделя към 8 сутринта, тогава го гледат моите - от леглото.

# 4
  • у дома
  • Мнения: 965
Вълшебства на стъкло, 19,48 ч. по МSAT, всяка вечер без събота и неделя.  Grinning
Бате Ицо ни е любим герой, най-вече "лисува цветенцата по лъцете на мама"  Laughing

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Бате Ицо и ние го гледаме редовно. Преди го повтаряха и всяка сутрин и ни беше по-удобно, но сега, уви, не.

# 6
  • Мнения: 398
Мамета, страшно много ви благодаря Hug Hug Hug
Е ще я успокоя най-стене - аз се бях заблудила че е по Евроком Wink
Бъдете здрави.
Ако може да се изтеглят по интернет би било супер, но едва ли ги има?

# 7
  • София
  • Мнения: 790
Повтарят го и сутрин. Вчера го гледахме към 7 и нещо... Не знам точно кога почва, пускаме на МСАТ и чакаме  Simple Smile  На Рали много и харесва.

# 8
  • Мнения: 1 364
Тази вечер и ние ще гледаме:)))

# 9
  • Мнения: 1 448
С мъжа ми играят футбол заедно, ако искате автографи  Party И аз съм му фенка, как започва да ги рисува от човката примерно, направо ме изумява  Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 388
С мъжа ми играят футбол заедно, ако искате автографи  Party И аз съм му фенка, как започва да ги рисува от човката примерно, направо ме изумява  Laughing
И ние сме фенове! Помоли го нещо за лъчвове да разкаже baby_neutral, че не ми се пишат писма, а Дария непрекъснато ме врънка!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Извинявам се за правописната грешка Embarassed-ЛЪВОВЕ исках да напиша.

# 12
  • Мнения: 1 564
Бате Ицо и ние го гледаме редовно.
Peace

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има го и всяка сутрин. Някъде след 07.30ч. е...

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ние само в събота и неделя успяваме да го гледаме.
Ако им го пусна в делничен ден в 7,30 няма да се облекат за градина ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт