Cangaroo имат ли летни модели?

  • 471
  • 4
  •   1
Отговори
На сайта им излизат модели 2006 и няма летни, някой знае ли тази година дали ще предлагат и летни модели. Започна се главоблъсканицата за летни колички.....

# 1
  • Мнения: 1 455
В склада им съм виждала,в сайта няма като че ли?По-добре се обади и ги питай,за да не се разкарваш на празно.

# 2
  • Мнения: 2 171
Аз съм виждала на улицата лятна количка Cangoroo и изглеждаше много удобна и хубава, но не знам откъде е купувана. В склада им в Илиенци обаче съм ходила няколко пъти и не съм виждала летни модели, освен тези на Мони.

# 3
  • Мнения: 2 197
Имат тази със сигурност http://mal4o.com/product_info.php?manufacturers_id=48&produc … bd46457d56bdfa0c6. Мисля, че до края на март ще има много повече. Аз още избирам, тази ми е от фаворитите.

# 4
  • Мнения: 2 171
Тази е Мони. Вносителите на Cangаroo и  на Мони е една и съща фирма. Имахме същата количка. Купихме си я от склада в Илиенци за 85 лв. Много е лека - 4 кг и има почти напълно легнало положение. Удобна е и е хубава, сенника й е голям. Според мен обаче има и няколко недостатъка - гумите й са малки и са пластмасови, което не е много комфортно за детето, имайки предвид дупките по улиците. Другият й недостатък е, че облегалката на гръбчето не е мека, направена е от няколко летвички с разстояние между тях и ми се струва неудобно, когато детето е легнало.

Общи условия

Активация на акаунт