Кристалните и индигови деца

  • 97 233
  • 880
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Приемането на децата от "новото поколение" се оказва, че е проблем за възрастните - както за родители, така и за учители. Именно за това ми стана интересно дали сте запознати с т.нар. кристални и индигови деца? Ако не сте интересно ли ви е да се запознаете?

Аз бих могла в най-общи линии да ви кажа какво знам по темата, ако ви е интересно разбира се...., но с най-голям интерес бих "изслушала" всичко което бихте искали да споделите по въпроса

Най-общо казано те получават названията си (кристални или индигови) заради аурата си. Всеки човек освен тяло притежава и аура която е съставена от няколко цвята. При всеки човек в зависимост от моментното му състояние аурата сияе или мъждука... Аурата може да бъде виждана, но не от всеки. От всеки обаче може да бъде направена снимка на Кирлиановата фотография.
Кристалните деца се раждат с прекрасна, многоцветна аура. Именно заради енергийната матрица на която отговарят децата биват индигови и кристални.
Това са свръхчувствителни и надарени деца.
Не рядки са случайте когато късно проговарят заради развитата си телепатия и липса на необходимост да говорят.
Досегашната система на образование, остарели ценностни и морални устой объркват "новите деца" за които фалша и лицемерието не остават скрити.

За да можем да бъдем полезни на тези си деца мисля, че трябва да погледнем под нов ъгъл едно ново знание за да не ги объркваме още повече в този свят....



Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 20:11 от Gvendolin

# 1
  • Мнения: 11 003
Според това, което съм чела, кристалните и индиговите деца са изключително умни, състрадателни и с телепатични способности, но често погрешно се смятат за аутисти или умствено изостанали.
Само че незнам каква е разликата между кристалните и индиговите, и как могат да бъдат разпознати - т.е. да не се бъркат с умствено изостаналите Embarassed

Ще се радвам да споделиш какво знаеш по въпроса Hug

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 14:15 от Гигилче

# 2
  • София
  • Мнения: 1 634
Аз не съм чувала, но може би е защото още не съм се интересувала (нямам още дете).
Ще ми е интересно и ще следя темата.

# 3
  • Мнения: 1 290
всъщност отдавна ме вълнува тази тематика и съм изчела и чула дста неща. Някои от информациите са си противоречали и аз съм си извела от всичко "моята истина". За това ми се ще да видя какво знаете вие по въпроса. Знам, че мамите тук във фурума са изключително отворени и гъвкави  Simple Smile


та без претенции, че моята истина е 100%-та ще  споделя някой от нещата, които знам.

Индиговите деца са започнали да се раждат по-масово след 1977 год, макар че те са се раждали във всяко време. Броят им обаче е бил много малък и са оставали незабелязани в общия случай.
За индиговите деца които се раждат в наши дни се твърди, че:
- разпознават нечестното и изискват честно отношение
- притежават изострено чувство за справедливост и достойнство
- винаги знаят когато ги лъжат
- не вършат неща в които не вярват
- не могат да бъдат вкарани в калъп
- при неразбиране в ранна възраст могат да бъдат блокирани, да се отдадат на саморазрушение и страх

Характерно за индиговите деца е войнствения дух, те са един своеобразен двигател на промяната.
Смята се за колективна задача на индиговите деца да разрушат стария осквернен и потънал във фалш свят и да изградят нов
Възрастните в желанието си да пречупят тези деца. Да ги направят послушни и тихи прибягват до медикаменти, към тях обаче децата стават зависими и поради същите губят способностите си. Тези деца остават неразбрани и сами.
Идва ново мислене с новите деца и колкото и да се опитваме да го подтискаме то е факт.
Доказателство за това са толковато много деца-наркомани от на пръв поглед идеални семейства.
Доказателство са многото логопедични кабинети и децата с говорни и поведенчески проблеми. Стресирани заради опитите да бъдат натъпкани в някакви норми...

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 14:36 от Gvendolin

# 4
  • Мнения: 11 003
За разликите между двата вида знам само, че индиговите деца са по-старото поколение и са по-войнствени, понеже се стремят към премахване и отричане на старите порядки. Кристалните са по-добри и търпеливи. Е, аурата на кристалните и индиговите била с различен цвят, но няма как да се види от всеки newsm78

# 5
  • Мнения: 4 784
За пръв път чувам... Blush С интерес ще следя темата, за да науча нещо повече. Звучи интересно.

# 6
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
И аз не съм чувала до сега за това. Но ми стана много интересно и ще следя темата.

# 7
  • Мнения: 1 290
и както по-горе беше споменато ако индиговите деца са по-скоро деца на разрушението, то кристалните деца са доста по-миролюбиви.

Кристалните деца започват по-масово да се раждат след 1995 год, тоест децата които ние раждаме сега.
- те са изключително магнетични с изписани и хипнотични очи
- много са емоционални
- проговарят късно
- имат вродени музикални качества
- обичливи са
- миротворци
- прощават бързо
- използват успешно телепатия още от бебета
- не бягат от реалността
- много  свързани с природата
- грижовни като ангели
- с висока интуиция
- безстрашни, артистични натури, откриватели,  изследователи, катерачи, с чувство за баланс

Понякога стават духовни водачи.

Любовта излъчваща се от кристалните деца е нещо на което трудно се устоява. Излъчват оздравителни дози любов. Хората около такива деца се отварят и физически и енергийно. Възрастните край такива деца също започват да придобиват подобни качества и да се развиват.

# 8
  • Мнения: 2 401
Извинявайте обаче мисля, че отдавна вече  стана ясно, че това са пълни глупости.  Интересно ми е какво ви влече да вярвате в тези неща?

# 9
  • Мнения: 480
Gvendolin , ще очаквам с нетърпение да се включиш пак. Много ми стана интересно. Не казвам, че моето дете е от тези-кристалните,  но отговаря на следните "показатели"
- те са изключително магнетични с изписани и хипнотични очи
- много са емоционални
- имат вродени музикални качества
- обичливи са
- безстрашни, артистични натури, откриватели,  изследователи, катерачи, с чувство за баланс

Ще следя с интерес темата

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
На мен също ми е интересно Peace

# 11
  • Мнения: 1 290
ренката81, имах кандидат снаха със същите реквизити (на брат ми гадже) и от това ми ставаш още по-симпатична Simple Smile

каквото знам ще ви кажа, защото за мен темата е изключително интересна.
съжалявам, че изписвам тук само това което е най-важно според мен, така може би няма да добиете съвсем пълна представа.

за целта ви препоръчвам книгите на Каролина Хеенкамп - "Децата на новото хилядолетие"

# 12
  • Мнения: 11 003
Само не можах да разбера как да различаваме тези деца от децата-аутисти и умствено изостаналите, нали и те могат да минат за такива newsm78

# 13
  • Мнения: 2 388
Абонирам се за темата.

# 14
  • Мнения: 1 942
Ами аз знам,че късното проговаряне не е признак.
Няма как да ги сбъркаш с аутист или умствено изостанало дете.
Телепатията им вярно е вродена, но дори и на тях им се налага да се научат първо да говорят преди да я използват Simple Smile
Те попиват и усещат чуждите емоции. Често копират емоциите на най-близките си без причина. Честата смяна на настроенията шокира родителите и ги кара да търсят психическа помощ. 

Общи условия

Активация на акаунт