Магнерич

  • 8 661
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Мили мами, миля споделете, дали според вас е безвредно прдължителното пиене на Магнерич?

# 1
  • Мнения: 54
Абсолютно е безвредно. Аз го пих доста време докато бях бременна и се чувствах добре Peace

# 2
  • Мнения: 305
много благодаря!  Hug

# 3
  • Мнения: 1 942
Пих го цялата бременост. Нямах контракции. Чуствах се добре.

Не се безпокой Peace

# 4
  • Мнения: 10 982
Безвредно е, не се притеснявай! Peace

# 5
  • London,UK
  • Мнения: 52
Aз също го пих почти цяла бременност.Имах контракции и се налагаше.Лежах доста често в болница  и ми пускаха cormagnesin в системата.А вкъши бях постояннон на магнерич или магнерот.Мисля,че няма проблеми!

# 6
не се притеснявай, аз от доста време пия магнерот, който има същите функции.Дори си мисля че ако го спра ще ми е мн напрегнато. леко бременеене. Flutter

# 7
  • Мнения: 910
Не се притеснявай! Peace
На мен също ми казаха да го пия!

# 8
Не се тревожи - не е вредно. Аз пия магнерот (което е същото като магнерич) от началото на седмия месец до сега (началото на деветия). Пия го по схема, първо почнах с по шест таблетки на ден, сега пия по една. Пия го заради изгладена шийка на матката и контракции. Повечето бременни пият магнерот или магнерич, чувала съм, че някои от тях почват да го приемат от първите месеци на бременността и го пият почти до термин. Така че не се тревожи излишно.

# 9
  • varna
  • Мнения: 1 012
Не се тревожи - не е вредно. Аз пия магнерот (което е същото като магнерич) от началото на седмия месец до сега (началото на деветия). Пия го по схема, първо почнах с по шест таблетки на ден, сега пия по една. Пия го заради изгладена шийка на матката и контракции. Повечето бременни пият магнерот или магнерич, чувала съм, че някои от тях почват да го приемат от първите месеци на бременността и го пият почти до термин. Така че не се тревожи излишно.
мила ами ако ти е изгладена шийката на матката мисля че следва раждане-такаче очаквай скоро време включване,магнерича не помага май за това.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не се тревожи - не е вредно. Аз пия магнерот (което е същото като магнерич) от началото на седмия месец до сега (началото на деветия). Пия го по схема, първо почнах с по шест таблетки на ден, сега пия по една. Пия го заради изгладена шийка на матката и контракции. Повечето бременни пият магнерот или магнерич, чувала съм, че някои от тях почват да го приемат от първите месеци на бременността и го пият почти до термин. Така че не се тревожи излишно.
мила ами ако ти е изгладена шийката на матката мисля че следва раждане-такаче очаквай скоро време включване,магнерича не помага май за това.
не е задължително, аз с изглаждане си изкарах от 6- до 9-я месец, иначе не е вредно

# 11
  • Мнения: 2 019
Aз също го пих почти цяла бременност.Имах контракции и се налагаше.Лежах доста често в болница  и ми пускаха cormagnesin в системата.А вкъши бях постояннон на магнерич или магнерот.Мисля,че няма проблеми!
  Peace

# 12
  • Мнения: 1 041
Пих го през 7-я месец.Няма страшно,не е вреден Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Мила, не само че не е опасно, а напротив - това е съвременното средство срещу опасните маточни контракциии. Установено е, че магнезия успокоява гладката мускулатура на матката и по този начин спомага за предотвратяване на преждевременни раждания. Хубаво е седмица-две преди термина да се намали и прекрати приема на магнезий, за да се остави на природата да се подготви за предстоящото раждане. Магнезиеви препарати са Магнерот, Магнерич и МагнеВ6 - последния съдържа и витамини от група Б. Така че спокойно и леко бременеене...Аз с Магнерот в 7 месец пътувах на екскурзия до Истанбул, а после се качвах на връх Тодорка! Wink Wink Wink И както виждаш от лентичката - момата е вече на 3 годинки!

# 14
  • Мнения: 6 164
Няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт