Играете ли си?

  • 3 756
  • 83
  •   1
Отговори
Здравейте! Днес стоях и се чудех с какво да си разнообразим вечерта в къщи с мъжа и се замислих дали пък да не пробвам да поиграем на нещо Thinking Игрите сближават, развеселяват, а и са чудесен начин за убиване на времето. Въпросът ми е: Играете ли с мъжете си (ама само двамата, а не със съседа Laughing ) на карти, табла, шах, криеница Joy или нещо друго?

# 1
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Да, преди на табла, ама го научих да играе Heroes 4 и редовно си водим битки двамата. Сега съм си донесла Heroes 5 и скоро ще откриваме новия игрален сезон докато стане време за басейн и други по-летни занимания  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 474
Табла играем  Laughing и карти , но по-рядко.

# 3
  • Мнения: 990
Преди да се родят децата имахме повече време и сме играли на карти и табла, но сега вече не.

# 4
  • Мнения: 1 120
постоянно
освен карти,монополи и други такива,много се бориме,боксираме и правиме ключове-техники от самбото
много ни е весело,но всиччки комшии мислят,че се биеме на истина,защото то пада едно шоу-викам,пища
весела картинка сме.не минава и ден без да се боричкаме
 Grinning

# 5
постоянно
освен карти,монополи и други такива,много се бориме,боксираме и правиме ключове-техники от самбото
много ни е весело,но всиччки комшии мислят,че се биеме на истина,защото то пада едно шоу-викам,пища
весела картинка сме.не минава и ден без да се боричкаме
 Grinning
Joy Joy Joy Joy Браво!Ей така се поддържа живото и непринуденото във връзката! Peace

# 6
  • Мнения: 2 677
Табла!  Peace

# 7
  • Мнения: 6 993
шах, не се сърди човече, дама  Laughing Двамата сме се състезавали кой по-бързо ще реши судоку пъзел...На компютъра има 2-3 игри, които можем да играем заедно - Хироус, Дисипълс, Танкчета едни, Червейчета...
Тренировките заедно лято, дето баба му си мисли, че ще се пребием Laughing

# 8
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Преди играехме карти,сега скоро не сме го правили,но ти ми давош добра идея1

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Не  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 165
Вече не  Sad може би е временно,но на този етап сме изморени и изобщо даже не се и сещаме.Иначе играехме на карти,шах,скрабъл,борба свободен стил и като е хубаво времето тенис на маса или федербал

# 11
  • Мнения: 1 959
Да играли сме табламонополи,покер карти и др.такива

# 12
  • Мнения: 5 393
С мъжа ми играем Скрабъл.(но от поне 2 месеца не сме)

# 13
  • Мнения: 4 733
Скрабъл и Монопол Peace

# 14
  • Мнения: 4 555
Тренираме бойни изкуства. Ама не сме се премятали и тръшкали по пода, та чак съседите да се зачудят какво става.

Общи условия

Активация на акаунт