Конкурс "Nail Art"

  • 3 603
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Ето - пускам отделна темичка, за да не оспамваме другата Grinning

Аз предлагам снимките да ги пращате на мен, и аз ще ги качвам.
Ако имате други идеи - казвайте! Grinning

Аз предлагам да си правим редовно такива конкурси, защото има много нови попълнения, и смятам, че така ще ги стимулираме. Wink

Мисля си, понеже Великден е далече(май newsm78) да направим първия конкурс на тема Пролет Grinning

Хайде, включвайте се с идеи.

# 1
  • Мнения: 6 155
Пролет е по-добре от Великден   Grinning

Някакви задължителни елементи ще се определят ли или свободен стил ще да е? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 5 299
Пролет е по-добре от Великден   Grinning

Някакви задължителни елементи ще се определят ли или свободен стил ще да е? Rolling Eyes
Мисля, че е по-добре в свободен стил. Да се развихрят талантите. Стига наистина да си остане темата Пролет Wink

# 3
  • Мнения: 117
  Бейб------  Аз  предлагам  да   се  определи  дата  до  която  да  се изпращат снимките, на посочен от журито e-mail.

След което  всиички  снимки  на куп  да  бъдат качени  във форума  и  да  се  гласува.
По  този начин  ще се  избегне  копирането  на  мотиви,  и  ще  можем  да се  наслаждаваме  на  по  разнообразни  декорации.

Другото  което  трябва   ( според мен )  да  се обмисли  е  как  да  се  избегне  краденето  на  снимки   от  чужди сайтове  в  интернет и  представянето  им за  лични  произведения.   Някой  сподели  че  има    идеи по  този  въпрос  в  другата тема.

 А иначе  с  удоволствие  ще  участвам  и  пожелавам  успех на  конкурса newsm10
 

# 4
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз отсега казвам, че няма да участвам в конкурса.. просто ще гледам отстрани...

Можем много лесно да решим проблема с това да не са чужди снимките - за всеки конкурс, се определя елемента, който трябва да се държи в ръката или да присъства в композицията на снимката... и готово!!!! Mr. Green Ама съм уна, а???!!! Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 069
А каква ще е наградата?
За да се избегне краденето на снимки, може да измислим някакъв задължителен предмет да присъства в снимката, например молив, червило или друго, което да не пречи. Или точна поза на пръстите на ръката.
 П.П. Колко сме единодушни....

# 6
  • Мнения: 226
А задължително на своята ръка ли трябва да рисуваме?  ooooh! Аз от колко време не мога да пусна маникюр... но нищо де и на къси нокти ще се пробвам. Бейб, къде ще се изпращат, че аз не разбрах  Tired

# 7
  • София
  • Мнения: 587
Честита Баба Марта момичета!
Аз съм съгласна темата да бъде "Пролет"  Peace
katyadjin и Бейб, това да не участвате не е никак добра идея  Naughty
Защо така се цепите от колектива,а?
Една питанка - само с по едно моделче ли ще може да се участва или с повече?



# 8
  • Мнения: 198
И аз съм съгласна за конкурса. Идята на Валиета да присъства определен предмет на снимката е добра,аз още не знам дали ще участвам,ама наистина нека се определи дата до кога да се пращат снимките и както казаха нека се покажат всички накрая,за да не може да се крадат мотиви и най-накрая да се гласува.Зависи какво ще решите и до коя дата,може би тогава ще ви кажа дали ще се включа

# 9
  • Мнения: 117
    katyadjin------   Grinning  браво  наистина си умна thumbsup
На мен  не  ми  беше  дошло  на  ума  да се  използва  този  начин.
Във  връзка с това  моето  предложение е :     моделите  да   държат  или  да  са  снимани  на фона   на  лентичките  ,, НЕ СТЕ САМИ ,,
  Може да ви се стори  малко  популистко,   но  тези  лентички    1.     в  момента са  актуални
                                                                                                         2.     всеки  може  да си ги намери
                                                                                                         3.    не  вярвам  в  чужд  сайт   да има  снимки на декорации на  
                                                                                                                 такъв фон
                                                                                                          4.    Това  би  могъл  да  е  нашия  скромен  принос  към  към  
                                                                                                                  кампаниата

# 10
  • Мнения: 226
Селения, това е много добра идея. И аз мисля, че всеки може да намери от лентичките или от стикерите "Не сте сами". Аз съм съгласна  Peace

# 11
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Бейб сама ли си в журито... колко човека ще е?
Дайте да пуснем номинации за жури или ще се гласува от всички? newsm78

# 12
  • Мнения: 6 155
По-добре е да се гласува от всички Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 117
  Аз  ви  предлагам  да  се  гласува от  всички  защото  така е  по  справедливо, а и така  ще  се  избегне  евентуален   субективизъм.
  Този  начин  ще  бъде  още  по - ползотворен  ако   конкурсните снимки са  качени   във  фоорума  анонимно.  Така  всеки посетител   ще  може  след  като  ги  разледа  да си  изкаже  мнението   и  смятам  че  ще се  получи една   интересна дискусия  
  bouquet


P.S.      това о баче  съвсем  не  означава  че   конкурса  не  се  нуждае  от  жури,  защото  снимките  би  трябвало   да  минават  първо през  него , и  то  след  като  определи  дали  сниманите  модели  отговарят  на  всички критерии , да   ги  качва  във  форума.

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 13:48 от selenia

# 14
  • Мнения: 146
 Grinningда, така е най-добре, всички да могат да си дадат гласа за това което са харесали

Общи условия

Активация на акаунт