Момичета,има ли някоя от вас която работи в Агенцията за защита на детето

  • 612
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте момичета важно ми е и ми е спешно...дали има сред вас ниакой който работи там...ако има моля пишете ми...  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 585
   Ако не е нещо много лично или поне да ни ориентираш за какво става въпрос телефони или нещо такова, ще те ориентираме ето тук.

# 2
  • Мнения: 8
Не ти ли върши работа, социален работник в Отдел "Закрила на детето" ?

# 3
  • Мнения: 119
Ami li4no si e ama kato stava vapros za dete...li4no ili ne ne mislia 4e e vajno...neznam kakvo mi var6i raboa stava vapros za maika koiato e naragala deteto si dva pati s noj i socialnite ...ne v Sofia se opitvat da ia pokriat.... #Cussing out

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Имам много близки контакти с тази Агенция, но те няма да ти помогнат в случая, както разбирам.
Я се обади на някой журналист по-добре или на някоя TV, изобщо на някоя медия! Там е истината.  Peace
Агенцията за защита на правата на детето не могат да направят нищо сами по себе си - ще се обадят първо на месния отдел в Социални грижи, което (както разбирам), не ти върши работа, защото те покриват нещата.
Процедурата по същество е такава! #Cussing out

# 5
  • Мнения: 119
Blagodaria na vsi4ki momi4eta...am kakvo kato se obarna kam mediite...porednit 6um za ni6to....i posle kakvo ...ta deteto go varnaha na maikata deto go e namu6kala....i ot zakrilata se opitvat da izkarat 4e mu e maika vse pak..............

# 6
  • Мнения: 4 195
Агенцията първо - после ще ти дам телефони на журналисти, които веднага ще откликнат Cry

# 7
  • Мнения: 119
Blagodaria na vsi4ki vi momi4eta...deteto e otneto ot maikata...dano ne se naloji da pozvam savetite vi....Blagodaria  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт