За данъчните декларации

  • 1 156
  • 1
  •   1
Отговори
Преди малко зададох въпрос по една тема в Клюкарника,една мама се отзова и ми препоръча да запитам тук  Simple Smile

Ето,копирам въпроса ми от там :Малко е стара темата,но за да не пускам нова,реших да попитам тук.
Ще бъда много благодарна,ако ми отговорите.
Разведена съм,имам 1 дете.Миналата година работих на граждански договор и имам 1200 лв. взети по този граждански договор.Разбрах,че данък по този гр. договор не дължа,но искам да питам имам ли право за данъчно облекчение за детето?Или аз не съм разбрала правилно,че дават някакви пари  Embarassed
Извинете ,ако съм разбрала,недоразбрала
Ще се радвам накой ако ми разясни

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Преди малко зададох въпрос по една тема в Клюкарника,една мама се отзова и ми препоръча да запитам тук  Simple Smile

Ето,копирам въпроса ми от там :Малко е стара темата,но за да не пускам нова,реших да попитам тук.
Ще бъда много благодарна,ако ми отговорите.
Разведена съм,имам 1 дете.Миналата година работих на граждански договор и имам 1200 лв. взети по този граждански договор.Разбрах,че данък по този гр. договор не дължа,но искам да питам имам ли право за данъчно облекчение за детето?Или аз не съм разбрала правилно,че дават някакви пари  Embarassed
Извинете ,ако съм разбрала,недоразбрала
Ще се радвам накой ако ми разясни


Ако нямате друг доход нямате как да ползвате облекчението за деца след като сумата е под необлагаемия минимум, но сте задължена да подадете годишна данъчна декларация до 15.04.2007 г. ако дохода е получен през 2006 г. Към декларацията трябва да представите Служебна бележда за получената сума и удържаните осигуровки и данък.

Общи условия

Активация на акаунт