идеалният живот

  • 912
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Провокирана от една мисъл на Марк Твен - „Добри приятели, хубави книги и заспала съвест — това е идеалният живот…“ .....се замислих , какво е наистина за нас идеалният живот? Но не това , което  е наложено от обществото  , а това ,което е вътре в нас .
Има ли в нашите мечти изградено понятие за идеален живот...?

# 1
  • Мнения: 3 647
една мисъл на Марк Твен - „Добри приятели, хубави книги и заспала съвест — това е идеалният живот…
добре го е казал
маи най-много съжалявам че не ми е заспала съвестта

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Идеалните неща не са ми интересни. Няма ли нещо криво за цвят - става скучно.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Искам пълноценен живот, не идеален.
Пълноценен според моите представи, разбира се.
П.П. Обичам Марк Твен. Даже си имах едно наум, като кръстихме сина си Самуил.  Laughing

# 4
  • Мнения: 505
За съжаление не съм Марк Твен и не мога да опиша идеалния за мен живот в едно изречение  Tired Искам всички мои близки да са здрави. Искам добре платена работа. Искам елитно училище за детето ми. Само тези 3 неща, са ми достатъчни за да кажа, че животът ми е идеален  Peace

# 5
  • Мнения: 1 364
Пълноценен живот, не идеален

# 6
  • Мнения: 5 577
Спокойствие, увереност, любов, уважение - в брака.

Много приятели и забавления извън брака.  Wink

Много смях и секс.  Blush Whistling


В моя идеален живот липсва собствено жилище, засега.

# 7
  • Мнения: 4 585
   Здрави дечица и любяща съпруга. Ако имам много, след време няма да имам критерий, т.е. няма усещане за щастие.

# 8
  • Мнения: 3 423
Когато човек е в съгласие със
себе си, води идеален живот.

# 9
  • Мнения: 503
И аз съм за пълноценния живот. Здрави деца, обич в дома и по-малко сътресения от битов характер.

# 10
  • Мнения: 967
Липса на притеснения и тревоги, много адреналин - в положителния смисъл само, красота, обкръжение, коет вдъхновява...абе каквото и да си говорим май без заспала съвест няма да се получи

# 11
  • София
  • Мнения: 6 999
Хе ... в същия стил ако трябва да кажа:
"Добър секс, хубава храна и да мога да спя до обяд - това е идеалният живот"  Mr. Green

 

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 11:35 от Isa

# 12
  • Мнения: 3 740
Искам да ми е интересно, иначе няма да играя! Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 2 759
              Не щем да работим. Хубави книги, добри приятели, хубаво кафе, благотворителност. Mного деца. И една чиста планета. Не ми трябва нищо друго.

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 22:40 от MechoPuh

# 14
  • Мнения: 138
С човекът който е ДО МЕН ..изпълнен с ЛЮБОВ, с нещата които обичам  и осмислят същвствуването ми на тоя свят.... Но нека го живеем по- малко OПИСАТЕЛНО, а ДЕЯТЕЛНО...и УСЕЩАЩО_ОГНЕНО .. този ЖИВОТ !

Общи условия

Активация на акаунт