Виртуална група за Пилатес

  • 5 965
  • 82
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Събирам виртуална група за Пилатес.
Аз от утре мисля да пробвам и да видя как върви... Вече е крайно време да влизам във форма Wink
Хайде, свиркайте който е навит. Който не знае за какво иде реч, пуснете в търсачката "Пилатес" и четете  Grinning

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Аз съм първа пушка за групата. Правя Пилатес упражнения всяка сутрин повече от 2 месеца. Първо правех Pilates for dummies, а сега всяка сутрин Abdominal Sculpturing, че там е най-голямия ми проблем, а 2-3 пъти седмично и  Bun and Tigh sculpturing.
Малко са труднички упражненията, но пък са ефективни, макар, че при мен все още няма желания резултат.  Sad
ПП: Ей, Бу от лятото му се каниш на Пилатеса  Stuck Out Tongue

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Хех, знаех си аз, че някой ще ме излови Wink
Приготвила съм си и аз Pilates for Dummies и мисля най-после да започна наистина...че трябва да влезна във форма, в края на тази година искам да забременявам, а не върви да развалям фигурата, преди да съм я поправила Wink
Кажи, действа ли? Вдъхни надежда?
Хайде, давайте, момичета, събираме попълнения!

# 3
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Цитат на: boo
Хех, знаех си аз, че някой ще ме излови Wink
Приготвила съм си и аз Pilates for Dummies и мисля най-после да започна наистина...че трябва да влезна във форма, в края на тази година искам да забременявам, а не върви да развалям фигурата, преди да съм я поправила Wink
Кажи, действа ли? Вдъхни надежда?
Хайде, давайте, момичета, събираме попълнения!

Според мен действа, много е полезно и приятно. Хубавото ч че в това филмче, което си си избрала има модификации на всички упражнения за по-голямо или по-малко натоварване   Wink
Идеята ти да влезеш във форма преди да забременееш е супер. Преди дни развивах на мъжо теорията, че искам да направя хубава фигура за да може след около година, като започнем да бебеправим сестричка да не съм слон и да се възстановя по-бързо  Wink

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Момичета, това нещо като Йога ли е? Гледах, гледах в нета какво пише, ама друго си е да видиш упражненията.

# 5
  • Мнения: 558
И аз съм ЗА Пилатес-а, мисля 4е ве4е е минало достатъ4но време след раждането 9по4ти 40 дни ) и е време да се поразкърша. Аз съм си свалила вси4ки филм4ета които намерих, изгледах 1 (не помня кое то4но) но ми се видя малко трудни4ко като за след 40 дни след раждане, не съм сигурна дали ще се справя но искам много да пробвам. Днес запо4нах като за лека загрявка с комплекса на Фитмама за след раждане, та утре може да се пробвам с Пилатес-а. Последно Pilates for Dummies ли е най-подходящо като за на4ало??

# 6
  • Мнения: 2 978
Ох...и аз искам ама моя Пилатес в момента се казва Симона Wink
Иначе си пазя доста линкове ..ама май ще е по-натам. Wink

# 7
  • Мнения: 3 777
И аз ще се включа. До сега съм само на упражнения за корем и крака.

# 8
  • София
  • Мнения: 786
И аз съм ЗА пилатеса. При мен има много добър ефект от към стрягане, направо дупето ми стана бетон  Grinning  Аз започнах с Pilates for Dummies, после известно време с двете части за корем и крака и дупе, а от днес почнах Winsor Pilates Accelerated Body Sculpting. То е около 50 минути и е за цялото тяло  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 332
И аз искам да се включа, но тъй като така и не можах да сваля упражненията... ще съм с вас мислено!  #Milti

# 10
  • Мнения: 5 877
Айде, ще се чекна с вас.
Откъде да си дръпна упражненията?

# 11
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Цитат на: vanesa
И аз съм ЗА пилатеса. При мен има много добър ефект от към стрягане, направо дупето ми стана бетон  Grinning  Аз започнах с Pilates for Dummies, после известно време с двете части за корем и крака и дупе, а от днес почнах Winsor Pilates Accelerated Body Sculpting. То е около 50 минути и е за цялото тяло  Simple Smile

Е ти си много напреднала - ние ще гоним

# 12
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Цитат на: Anda
Айде, ще се чекна с вас.
Откъде да си дръпна упражненията?

http://ftlbg.com/theadmin/videoz/
еи ги тук

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз предлагам с for Dummies да почнем, като по-лесно? (Които са напред, да си стоят там, докато догоним.)
а 50 минути само за това...как бе, хора? Thinking

# 14
  • Мнения: 496
Бройте ме и мен ЗА. Купих си книжка преди година и си го играя по картинките и текстовите обяснения. Може би от месец редувам филмчетата, които свалих от data.bg.
При мен подейства бързо  Grinning, но това е вероятно заради тренировките ми с каланетика  години наред:wink:
Успех, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт