Хранителни добавки и козметика Vision

  • 1 411
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 136
НЯкой чувал ли е за хранителните добавки и козметика та на Вижън. Моя позната приема добавките и един от кремовете о тняколко месеца и след като докторите бяха доста черногледи относно нейното състояние, според собствените и думи е направо възродена.успя и мен да ме зариби за вузстановителна програма след ражданета и от около месец ги пия. чувствам се по-добре наистина, но ми се ще да разбера дали и някои друг тук има наблюдения, опит и т.н. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 493
какво мислиш да пиеш???
аз от доста време ги използвам , най- много наблюдения имам върху детските витамини и крема Миленуим
Доволна съм .
По принцип в началото когато се запознах с тези продукти една позната се опита да ме обиди че не са толкова полезни колкото пишат, но знаеш ли реших да пробвам и съм доволна. Не знам дали от тях или не, но мисля,че си заслужава човек да ги използва.
Също така и роднините на мъжът ми ги използват и са адски доволни.
Ако имаш възможност взими и ги пробвай.,

# 2
  • Мнения: 834
Какви са тези продукти и от къде ги вземате?

# 3
  • Мнения: 493

влез да ги разгледаш  в :
http://visionbulgaria.com/

# 4
  • Мнения: 136
аз ги ползжам от по4ти 2 месеца.първо пиех детския витамин(докато кърмех), но скоро след като бях по4нала спрях и сега пия няколко продукта-от по4ти месец-antiox, sveltform, hromvital i nutrimax( не сам сигурна в правописа). чувствам се доста добре , но исках да чуя и други хубави отзиви, за да не си мисля , 4е се дължи на внушение. само още не мога да усетя намяляването на апетита от свелтформа. е о тняколко ден анаистина хапвам по-умерено, но не сам сигурна дали не е временно.

Общи условия

Активация на акаунт