Козметиката на Арома

  • 4 258
  • 17
  •   1
Отговори
Доволни ли сте от козметиката на Арома?От няколко места ми похвалиха кремчетатата?Аз към българската съм по резервирана,но може и да греша.

# 1
  • Мнения: 1 353
 Не,не съм доволна.

# 2
  • Мнения: 1 952
Малко неща съм ползвала- маска, тоалетно мляко, тоник -  не ми харесаха.

# 3
Не ми харесва, а от един крем с Q10 се обринах ужасно. От българските харесвам кремовете с роза на "Българска роза" и продуктите с ройбос на Талодерма.

# 4
  • Мнения: 1 564
И аз не съм доволна от продуктите им.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз бях доволна от PURE серията им....но когато смениха опаковката и качеството се влоши и в момента не съм доволна

# 6
  • София
  • Мнения: 156
Аз също не съм доволна! Sad

# 7
  • Мнения: 1 952
МАЙ НЯМА ДОВОЛНИ....... newsm11

# 8
  • Мнения: 4 151
Аз съм доволна от маската на Арома PURE.Ухае приятно и кожата става мека и нежна. Peace

# 9
  • Мнения: 1 424
Нямам спомен да съм пробвала някой техен продукт  Rolling Eyes не мога да кажа.

# 10
  • Мнения: 1 243
Аз съм ползвала само един техен крем и беше  Sick Но,имам приятелка с много чувствителна кожа и казва,че само с Арома се чувства добре.. newsm78
Обаче наскоро чу от една приятелка,че продуктите им се тествали от персонала на фирмата, без клинични тестове и т.н. Колбите се забъркват и изпробват от тамошните хора..Което ме потресе,ако е истина! В това обаче не мога да бъда сигурна,така че да не стават спекулации.  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 952
Аз съм ползвала само един техен крем и беше  Sick Но,имам приятелка с много чувствителна кожа и казва,че само с Арома се чувства добре.. newsm78
Обаче наскоро чу от една приятелка,че продуктите им се тествали от персонала на фирмата, без клинични тестове и т.н. Колбите се забъркват и изпробват от тамошните хора..Което ме потресе,ако е истина! В това обаче не мога да бъда сигурна,така че да не стават спекулации.  bouquet
Изобщо не желая да си правя опити с такива козметики. Бях си взела маската  Арома Pure, козметичката ми обаче каза, че незнайно защо, тази маска не почиства, а напротив, запушва още повече кожата. Бг козметика бих пробвала само Талодерма и то заради отзивите в този форум.

# 12
  • Мнения: 1 243
..... Бг козметика бих пробвала само Талодерма и то заради отзивите в този форум.

Освен Талодерма, харесвам ДеВа,а съм чувала хубави неща и за Елеа. Като качество отговаряла на европейските стандарти...

# 13
  • Мнения: 3 622
Ако искаш да пробваш нещо нашенско българско по добре продуктите на Дева. Ползвала съм дневен и нощен крем и мога да кажа, че съм доволна. Шампоаните им също не са лоши.

# 14
  • Мнения: 184
пробвала съм от техните продукти сапуните, почистващите кърпички и тоалетните млека  и не са никак лоши  Peace тоалетното мляко, което аз ползвах беше даже мн добро

а също си бях купила и техен лакочистител - с рициново масло ли беше, с какво - не помня, ама беше мноооого добре за ноктите. нито веднъж не ми се бяха изсушили.

Общи условия

Активация на акаунт