Шейново или Света София(Тина Киркова)

  • 1 838
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Остава ми малко до термина а незнам още каде да раждам,моля споделете опит.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ходила съм и в двете болници.Родих в Св.София, базата там им е много по-добра според мен!

# 2
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Аз раждах в Шейново и останах много доволна.Лежала съм и в Тина Киркова,но не съм очарована.Леко и безпроблемно раждане ти желая.

# 3
  • Мнения: 174
Благодаря за пожеланията.Преди малко четох един друг форум и останах с впечатлението че доста майки не са доволни от хигиената и отношението в Шейново затова се двуомя

# 4
  • Мнения: 236
Не съм разждала в никоя от болниците , но в Шейново ми направиха кюртажа след спонтанен аборт, а в Тина Киркова лежах в патологията.Мога да ти кажа , че при всяка жена е доста индивидуално , но според мен лекарите в Шейново са по-добри специалисти , с такова впечалтение останах.В 90 % лекарите които видях в Тина Киркова са под 30 год или около 30 год , което при положение че учат до 28 год , незнам какъв опит могат да имат , да не говорим че едва се справяха с апаратурата .Когато ме приемаха в Тина Киркова, лекарката тръгна да ме гледа на вагиналаен ехограф и възкликна първоначално "А къде ти е матката "!?!?, незнам как човек които 5 мин ми тръси матката ще  види недай си боже проблем в зародиша.Да не говорим , че три пъти ми се случи да не знаят от къде се оправя образа на видозона.Незнам как е за раждане, предполагам ,че ако няма проблем ще си доволна където и да отидеш , поне с такова впечатление останах иот разговорите си други бременни и раждали!

# 5
  • Мнения: 246
  bouquet Ами аз съм раждала в Света София и съм много доволна от отношението и грижите на екипа. Но пък и не съм капацитет, защото мойто беше едно раждане......изтичането на водите, контракции и раждане продължиха общо 40 мин., в болницата бях с 8 см разкритие, те се чудеха дали ще го задържа от приемната до 2-ия етаж  newsm44. По принцип имах планирана епидурална упойка ( бяха ме наплашили здравата приятелки ), но нямаше време, а и нужда. Изобщо, такова леко раждане пожелавам на всяка бъдеща мама  newsm10

А, сетих се, преди това там са ми правили и кюртаж след спонтанен аборт, само че забравих името на лекарката - мисля че Колева беше, рускиня е, никак не е млада, и от нея съм много доволна.  newsm53

# 6
  • Мнения: 376
Аз съм за Света София , раждах там през 2003 г. , след няколко дни живот и здраве пак там ще родя много съм доволна. Точно Колева е рускинята , тя ме изроди първия път , страхотен лекар и човек. Като ти гледам лентичката може и да се засечем.

# 7
  • Мнения: 514
С две ръце съм за Св.София Peace,всичко мина нормално при мен,бях във ВИП стая и останах очарована от хигиена,персонал,доктори!Не е за подценяване,че имам и страхотни спомени от раждането и сега се чувствам прекрасно!Имах и ангажиран лекар,който се погрижи много добре за мен! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 676
Раждала съм в "Шейово" и съм доволна  Hug. Чела съм добри отзиви за лекарите там  Peace. Пък и btv пак започна предаването за там "Такъв е животът -кърмачето". Санитарния възел беше по-проблмен, че се изчаквахме. Може вече да са го решили  newsm78. За няколко дена се изтрайва. Всичко е въпрос на късмет  baby_neutral

# 9
  • Мнения: 385
Аз родих в Шейново преди 3 месеца и съм доволна Peace от лекарите, от условията и от отношението. Единственото гадно нещо бяха хлебарките в стаите  #2gunfire, но издържах 3 дни. Персонала /90%/ е подготвен и внимателен и няма проблеми. Преди това ми следяха бременността в консултацията - платих си абонамент /не знам как точно се води/: 280лв. за цялата бременност, като се правят всички необходими изследвания /колкото пъти е нужно/ без да се доплаща.
А за Тина Киркова - там отидох първо, когато разбрах, че съм бременна. Първо - отношението към мен беше отчайващо отвратително и пренебрежително, после - заплащането: трябваше да плащам за всеки преглед по 20лв., като не включвам изследванията, за които ме насочваха към точно определени места /под предлог, че само там се правят и струват примерно 30лв. - после се оказа, че нещата не стоят точно така/, като прегледа включваше само видеозон, без някакви обяснения, указания, съвети за бременността /на мен ми беше първа бременност/, отговори на въпроси, защото доктора беше много зает и отвън чакаха още много бройки /20лв./, които трябваше да "прегледа". А освен това/щях да забравя най-важното/ казаха ми, че раждането ще ми струва 400лв. !!!  Shockedи то без екстри /по-късно разбрах, че се поема от НЗОК и нищо не се плаща/. Ходих няколко пъти там и като ми омръзна да плащам като поп, реших да отида на друго място.
Това е моя опит Simple Smile, надявам се да ти помогне, ако не съм закъсняла Sad. Успех Peace и леко раждане!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
С две ръце гласувам за Св.София - раждах там, много съм доволна и живот и здраве след няколко месеца пак съм там Peace Peace Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз съм за І АГ Света София  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 626
Наистина д-р Колева е страхотна!!!

# 13
  • Мнения: 752
Шейново.
Леко и безпроблемно раждане!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 588
Записвам се да следя темата, макачр че съм решила да раждам в Шейново най-вероятно. Все пак няма да ми е излишно да чуя и още мнения. Grinning Иначе аз също имам впечатления от Шейново, но не от раждане , а от престой в патологията на 3 етаж. Стаята ми беше много прилична, лекарите много внимателни и останах доволна. Дано и след раждането да е така. Peace
Леко раждане ти желая!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт