Къде да отида на 3D?

  • 1 219
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,бихте ли ми казали къде да отида но 3Д ехограф?
Мен ме наблюдават други доктори,но там няма 3Д.
Искам някъде да се запиша час и да видим там бебенцето Simple Smile
Да видим има ли чурка или е момичеце,защото досега казват момче,нооооо...нищо не се знае.
И знаете ли колко струва,правят ли запис на бебто и после да си го вземеш?
Мерси много и ЧБМ на всички! Heart Eyes

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Много хубаво...Ама от къде си все пак? 3Д видеозони из цяла България има  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 596
Много хубаво...Ама от къде си все пак? 3Д видеозони из цяла България има  Grinning

Ох да Simple Smile сори
от София съм,на едно място ми казаха 100 лв, ужас.

# 3
  • Мнения: 139
има и по-евтина опция: 50 или 80лв.
аз лично ходих при доц. Томова в св. Лазар.
прегледът струваше 80 лв.
доволна бях.
същата доц. преглежда и в ГУСВ, но така и не го потърсих де е туи. там цената е по-ниска (50лв), но и ехографът май е по-некачествен.
Св. Лазар ми беше по-удобен.
ако те устройва цената, пиши лично ще ти дам телефон Simple Smile.

безпроблемно бременеене Simple Smile.

# 4
  • София
  • Мнения: 368
Бременността ми я наблюдаваха във Военна болница, там и ходих на ЗD. Струваше 60 лв.

# 5
  • София
  • Мнения: 626
Ако се запишеш на Училище за родители в Тина Киркова,
ехографът ти е безплатен.

# 6
  • в центъра
  • Мнения: 445
Аз ходих ето тук: http://mcfemina.com/ при д-р Вили Димитрова. Тя по принцип работи в майчин дом, много е добра, нейни колеги ми я препоръчаха и не съм чула лош отзив за нея. Аз самата съм също много доволна. Доколкото си спомням платих 40 лв., но беше преди повече от година все пак. Носих си флаш-памет - направи ми запис на филмчета с бебо как се движи (много е вълнуващо - гледах си ги до края на бремеността), за което не съм платила нищо допълнително. Знам, че ако искаш запис на видеокасета ти взимат пари за носителя.
Колкото до училището за родители в Св. София (и на него съм била, тъй като раждах там) - да, полага ти се безплатен преглед, но за да се запишеш трябва да си вече в доста напреднала бременност, а целта на феталната морфология все пак е да те прегледат по-рано...

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Д-р Томова - 50 лв. струваше!

# 8
  • BG
  • Мнения: 2 217
И аз съм при доктор Томова, но ще платя 100лева. И аз чух, че в Тина Киркова било безплатно - май си набират така родилки, и в това няма нищо лошо! Имай предвид само, че на някои места (в моя случай при доц. Томова) се записват часове за около месец напред.

Успех!  newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 4 294
Ако се запишеш на Училище за родители в Тина Киркова,
ехографът ти е безплатен.
В Тина Киркова Peace

# 10
  • Мнения: 711
Във втора градска. Доктора, който ме след работи там и не ми взима никакви пари.  Laughing Аз обаче си следя бременността в частния му кабинет, който не работи със здравната каса и за абсолютно всичко си плащам. Предполагам, че за това не ми взима пари за 3Д

Общи условия

Активация на акаунт