Каква трапезна маса?

  • 12 907
  • 46
  •   1
Отговори
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Здравейте, хола, трапезарията и кухнята са ми в едно общо помещение, без прегради. И така кухнята ми е цвят череша срещу бар плота трябва да е трапезната маса, на мястото на тази пласмасовата .
А в срещуположния ъгъл на кухнята е холовия ъгъл,в цвят венге и бежаво.
Срещу холовата маса на стената ще има модули от венге за ТВ-то.

И така помогнете ми за трапезната маса какъв цвят да е? Венге или череша, стъкло или дърво? Немога да реша  Rolling Eyes.
Предварително ви Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 495
Според мен венге, защото ще се връзва с холната част, която както виждам почва отдясно на снимката на трапезарията. И холната част и трапезната ще са ти на еднаква настилка за разлика от кухнята и затова мисля така.
Искам да те помоля нещо странично ако е възможно да ми кажеш ориентировъчно какво е разстоянието от гърба на кухнята докрая на плота. Тъй като си представям нашия бокс подобно на вашия, а незнам колко място да отделя.
Иначе много ми харесва като цветово съчетание всичко !!!

# 2
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
217см

# 3
  • Мнения: 479

Виж, може и такъв /подобен светъл/ цвят - никак, ама никак не е зле и по- светличко става в хола, и с ламината се връзва.
http://www.lineastar.com/bg/chairs/012.html

Виждам у вас проходилка - стъклените маси не са удачни- с тия ръбове..., а и не се разтягат

Ако е венге, за да не става много тъмно в стаята , /както ще имате и още венге секции/, може столовете да се със светла дамаска и на  гърба, примерно като тези http://www.lineastar.com/bg/chairs/018.html , но много ще се цапа, пак предимно от човека в проходилката  Simple Smile

А за череша-незнам, може пък и да стане......

# 4
# 5
  • Мнения: 1 152
Според мен ще е по-добре да е в цвета на кухнята, защото така ще отделиш визуално двата къта в пощението - кухня-трапезария и всекидневна.

# 6
  • Мнения: 479
SimonaMona, много е хубаво и това!
Аз, обаче исках повече да акцентирам на цвета и типа модел стол /не целият от дърво, а с дамаска/, а не точно да изтъкна марката линеастар

# 7
Ама много ще и подхожда тази маса и стол на линестар. Аз това другото защото беше от череша, нали кухнята е от череша пък ми е любим магазин засега Laughing

# 8
  • Мнения: 2 768
Двата къта са доста различни като стил, кухнята е традиционна, докато дивана с масичката модерни. Помисли масата за хранене с кой от двата стила ще съчетаеш - ако е традиционна като кухнята ще се "бие" с модерния диван (и най-вече с модерната масичка с метални крака). Ако пък е в стила на дневната, кухнята ще остане като "петно". Това е по-основен въпрос за решаване от този с цветовете. 

# 9
  • Мнения: 1 893
Аз се включвам само да кажа, че от стъклена маса ми остана белег за цял живот  Sad

# 10
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Двата къта са доста различни като стил, кухнята е традиционна, докато дивана с масичката модерни. Помисли масата за хранене с кой от двата стила ще съчетаеш - ако е традиционна като кухнята ще се "бие" с модерния диван (и най-вече с модерната масичка с метални крака). Ако пък е в стила на дневната, кухнята ще остане като "петно". Това е по-основен въпрос за решаване от този с цветовете. 
Точно това ме обърква, мъжа ми предлага да е венге със светла тапицерия, модерен стил, но кухнята като е друг стил, много ми е сложно.... #Crazy

# 11
  • Мнения: 2 768
по мое мнение, масата трябва да е неутрална м/у двата стила, напр. нещо такова. Може краката да са тъмни като венгето, а в средата плота да е с цвят орех (зависи как ще стои съчетанието им, все пак). Столовете също - нито прекалено модерни, нито съвсем традиционни. Вече цвета им - според предлагането.

# 12
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
по мое мнение, масата трябва да е неутрална м/у двата стила, напр. нещо такова. Може краката да са тъмни като венгето, а в средата плота да е с цвят орех (зависи как ще стои съчетанието им, все пак). Столовете също - нито прекалено модерни, нито съвсем традиционни. Вече цвета им - според предлагането.
Благодаря   bouquet

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Според мен ще е по-добре да е в цвета на кухнята, защото така ще отделиш визуално двата къта в пощението - кухня-трапезария и всекидневна.
И аз мисля така.  Peace
Butterfly, много ви е хубава кухнята и холчето Party

# 14
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Мерси Камамбер Grinning

Общи условия

Активация на акаунт