Как изглежда според вас идеалния онлайн магазин?

  • 1 239
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Ми, това въпросът ми. Какво трябва да има, какво не трябва да има, как да изглежда......?

Идеи всякакви събирам.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 320
Магазин, но за какво? Дрехи или...?

# 2
  • Мнения: 71
Ставаше въпрос как да е подредено, без значение какви са стоките. Иначе за първо време става въпрос за IT магазин.

# 3
  • Мнения: 4 111
Трябва да е всичко на раздели и тези раздели да имат подраздели, да има картинки за всеки артикул, цени, опция търсене на стока, производител. Да се даде възможност да влезе в магазина и нерегистриран потребител и след ако има интерес към закупуване, тогава да се регистрира. Да бъдат точни доставчиците и да спазват сроковете. Ако има и отстъпки и ако има всичко - вече ще е идеален!  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 937
Освен изброеното, да има различни възможности за плащане!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 524
Цитат
Трябва да е всичко на раздели и тези раздели да имат подраздели, да има картинки за всеки артикул, цени, опция търсене на стока, производител. Да се даде възможност да влезе в магазина и нерегистриран потребител и след ако има интерес към закупуване, тогава да се регистрира. Да бъдат точни доставчиците и да спазват сроковете. Ако има и отстъпки и ако има всичко - вече ще е идеален!
Peace

# 6
  • Мнения: 794
Цветовете да са "в тон"

 Mr. Green

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Картинките на стоките да са супер качествени (дори и уголемени) и описанието на артикулите да е 100% вярно.

# 8
  • Мнения: 289
Регистрацията трябва да става лесно, без излишни формалности и връщане по няколко пъти за попълване на полета. След което да следва светкавична реакция от страна на магазина  Mr. Green
Мисля и че изборът трябва да бъде огромен - така или иначе има време да се набави липсващото до времето за доставка. И трябва всичко да се онагледи и опише възможно най-подробно. От магазините които съм ползвала досега най-много се доближава до идеала този на www.concord.bg, за парфюмерия е основно, но добавят и нови неща - и откакто добавиха пръстени например, има и табличка за изрязване за определяне на размерите. За мен той се доближава до идеалния.

# 9
  • Мнения: 289
Ops, сега видях че ще е IT магазин  Embarassed.. не зная защо реших, че щом се пита в женски сайт ще е парфюмерия  Mr. Green
в този случай мисля че трябва да се наблегне повече на описанието и разяснението, защото въпреки че много хора ползват IT продукти, много малко от тях са наясно с параметрите и характеристиките им, и не винаги знаят точно какво би било най-добро за тях. Мисля че добра идея би бил и един онлайн консултант - чрез ICQ връзка например, който би могъл да насочва в избора.

# 10
  • Мнения: 192
Nice nick, Lucius Vorenus!  Лесен и интуитивен интерфейс е най-важното качество.  Магазин като магазин за продажби ли имаш предвид, или като форум/ инфо магазин?  Сори, ама не става много ясно...

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Ops, сега видях че ще е IT магазин  Embarassed.. не зная защо реших, че щом се пита в женски сайт ще е парфюмерия  Mr. Green
в този случай мисля че трябва да се наблегне повече на описанието и разяснението, защото въпреки че много хора ползват IT продукти, много малко от тях са наясно с параметрите и характеристиките им, и не винаги знаят точно какво би било най-добро за тях. Мисля че добра идея би бил и един онлайн консултант - чрез ICQ връзка например, който би могъл да насочва в избора.

Благодаря, добра идея!

Nice nick, Lucius Vorenus!  Лесен и интуитивен интерфейс е най-важното качество.  Магазин като магазин за продажби ли имаш предвид, или като форум/ инфо магазин?  Сори, ама не става много ясно...

Става въпрос за онлайн магазин, към който може да има и форум.


Аз съм жената на Lucius Vorenus /бивш Грибо/. Laughing

# 12
  • Мнения: 1 492
Аз бих добавила ИТ НОВИНИ. Хубаво е хората да знаят за излезли нови продукти и описание някакво.
На видно място бих сложила и ПРОМОЦИЯ  Grinning Всички обичат промоциите.
За цените и снимки на продуктите са споменали....?
/Само не обичам да си свалям ценова листа като отделен файл и там хиляди наименования на продукти, без да разбирам кое какво. Отбягвам такива сайтове./  Ще допълвам.

# 13
  • Мнения: 71
Благодаря момичета, продължавайте в същя дух.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
Да има опция кога и в колко часа да се извърши потвърждението и доставката на стоката(важно за работещите).

Общи условия

Активация на акаунт