хъркат ли мъжете ви????

  • 3 414
  • 62
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Интересувам се дали има хъркащи съпрузи/съпруги и как се справяте с този проблем. Нашия тати от скоро почна да хърка и сме го заточили в хола на дивана Mr. Greenама аз си го искам в креватчето до мен  luvbedи на него не му е приятно далеч от мен ама като хърка и немога да спя от него.Преди хъркаше но много слабо и не ми пречеше толкова ама сега се засили и не се търпи вече Tiredхъркането лекува ли се изобщо??????и свързано ли е с качване на килограми,че нашия тати беше съпричастен с мен като бременна и наддаде доста Joy

# 1
  • MUC
  • Мнения: 297
Мисля, че е свързано с качените килограми, но има и други предпоставки. Мойто мъж не хърка или мнооого рядко, но той си е с бесен синузит...

Предишният ми приятел хъркаше като дъскорезница, спасение не открих...  Tired

# 2
  • Мнения: 656
Абсолютно съм съгласна за килограмите!!!

Другото, което съм забелязала е, че когато е по-уморен, тогава шансовете ми да не мигна цяла нощ са по-големи. Но килограмите остават главен фактор, поне при Кронки.

(Една бърза идея ще ти дам - бях забелязала, че когато му прехвърля на него да е дежурен за децата - хъркането значително намалява, но после има оплакване от недоспиване и виж горния пасаж)

# 3
  • Мнения: 7 723
Мисля, че е свързано с качените килограми, ....

И със количеството изпит на вечеря алкохол  Mr. Green

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Интересувам се дали има хъркащи съпрузи/съпруги и как се справяте с този проблем. Нашия тати от скоро почна да хърка и сме го заточили в хола на дивана Mr. Greenама аз си го искам в креватчето до мен  luvbedи на него не му е приятно далеч от мен ама като хърка и немога да спя от него.Преди хъркаше но много слабо и не ми пречеше толкова ама сега се засили и не се търпи вече Tired
Все едно аз съм го писала.
Много ме дразни като се разхърка Twisted Evil Tired

# 5
  • Мнения: 2 022
Ами, срам не срам, но не знам дали мъжът ми хърка... Аз все заспивам преди него, а като заспя и реактивен самолет до ухото ми да каца, пак няма да чуя......
Ама понякога, като заспи в неделя следобед на дивана, похърква малко

# 6
  • MUC
  • Мнения: 297
Ами, срам не срам, но не знам дали мъжът ми хърка... Аз все заспивам преди него, а като заспя и реактивен самолет до ухото ми да каца, пак няма да чуя......
Ама понякога, като заспи в неделя следобед на дивана, похърква малко


Аааа, от хъркане се събуждам по принцип, вече е установено със сигурност. Както и от скърцане със зъби, т'ва е още по-голям ужас... ooooh!

# 7
  • Мнения: 3 622
Забелязала съм че мъжът ми хърка само ако вечер е пил повече алкохол и не се трае от хъркане  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 564
Хърка-да. EmbarassedПостоянно го побутвам да се обърне на една страна-само тогава спира. luvbed

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 207
откакто е надал хърка, даже в момента го чувам от другата стая, където спи сега с детето.
Но и аз когато #2gunfire заспа не могат с нищо да ме събудят. Ако не е мъжо детето няма да чувам, даже когато се разплаче newsm78

# 10
 Хърка. Мен в началото много ме изнервяше, но сега като че ли посвикнах. Иначе при нас помага по-висока възглавница, да не спи по гръб-тогава е най-страшно Laughing , понякога го обръщам на другата страна и спира. Обаче ако е пийнал-няма спасение Crazy

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Слава Богу, не  Praynig Понякога, когато е много изморен, похърква, но след смяна на позата млъква. Но има ли смелост да продължи  Mr. Green Знае, че не понасям никакви смущаващи съня ми звуци и скорострелно ще излети към дивана в другата стая  Naughty

# 12
  • Мнения: 1 120
Слава Богу, не  Praynig Понякога, когато е много изморен, похърква, но след смяна на позата млъква. Но има ли смелост да продължи  Mr. Green Знае, че не понасям никакви смущаващи съня ми звуци и скорострелно ще излети към дивана в другата стая  Naughty
и при нас е така

интересно ми е а вие хъркате ли?
защото не отдавна,той ме бил чул да хъркам леко,аз веднага се оправдах,че са били хрипове  Mr. Green ама не се знае!може найстина да са били  Thinking

# 13
  • Мнения: 655
Интересувам се дали има хъркащи съпрузи/съпруги и как се справяте с този проблем. Нашия тати от скоро почна да хърка и сме го заточили в хола на дивана Mr. Greenама аз си го искам в креватчето до мен  luvbedи на него не му е приятно далеч от мен ама като хърка и немога да спя от него.Преди хъркаше но много слабо и не ми пречеше толкова ама сега се засили и не се търпи вече Tired
Все едно аз съм го писала.
Много ме дразни като се разхърка Twisted Evil Tired

И аз се присъединявам към тази група. Но освен че аз не можех да спя, събуждаше и детето. Аз започвах да будя него да не хърка и на сутринта никой не беше наспан. hahaha И откакто татко ни спи в другата стая, всички са спокойни.
Колкото до килограмите - май оказват влияние, но миналото лято мъжа ми отслабна с 20 кг. и да ви кажа не хъркаше по-малко.  Joy

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
интересно ми е а вие хъркате ли?...

Понякога хъркам, да. Имам трета сливица, която периодично ми прави проблеми; имам и  синузит. И когато и двете неща са налице... просто няма как да не хъркам  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт