Бебефон-необходимост или глезотия

  • 3 307
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 388

Скоро ми предстои да стана мама за първи път и нямям никакаъв опит.Добре че някои от вас се е сетил да напише списък с полезни покуоки.Много благодаря!Бихте ли споделили с мен опита си с бебефоните.Мога ли да  се доверя че ще чуя бебо и не само като плаче.Какво да гледам  като купувам ?И най-вече до колко има смисъл след като не го срешнах в никой списък?

# 1
  • Мнения: 7 723
Абсолютна необходимост и улеснение  Wink

# 2
  • Мнения: 2 677
Зависи къде ще държиш бебето - при теб или в отделна стая. Аз не съм изпитвала нужда от бебефон, тъй като Бранко спи при нас, а и разположението на стаите ни е такова, че където и да съм, винаги го чувам.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Бебефона е необходимост.През първите месеци особенно.Не само за да го чуваш,че плаче,но и да не се задави.В началото често бебетата повръщат макар и малко,но все пак.

# 4
  • Мнения: 2 663
Според мен си е напълно необходим и адски полезен.Ако живеете в малко жилище може би не чак толкова.бебефона ми дава спокойствието, че каквото и да правя все ще чуя детето-мога да си слушам музика, да гледам телевизия, да излезна на двора ( живея в къща) и т.н.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 820
Голяма необходимост е.

# 6
  • София
  • Мнения: 107
Здравей, ще чуеш различни мнения по въпроса. От моя опит бих ти го препоръчала, аз ползвам на Джордани и всичко се чува, дори когато бебето се върти и мърда. Когато беба заспи, аз си върша друга работа и си го нося с мен и знам, че ще я чуя като се събуди. (иначе живеем в нормално тристайно жилище не в палат,но пак ми е от полза). Ако имаш възможност те съветвам да си купиш Hug

# 7
  • Мнения: 7 474
Не е лошо човек да има, макар че аз нямах и не ми е липсвал  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 4 294
Абсолютна необходимост и улеснение  Wink

Разбира се и въпрос на финансова възможност  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 8 769
На нас ни беше изключително полезна вещ. Все още го ползваме, когато сме на друго място (почиевка, на гости) и когато няма възможност да чуем децата, докато спят.

# 10
  • Мнения: 4 915
Няма да ти е излишен.
Но не е и абсолютно задължителен.
Ако имаш възможност - вземи си.

# 11
  • Мнения: 750
За нас е необходимост!Взех си видео бебефон-и така съм много спокойна когато мога да вийдам и 4увам какво прави бебка докато аз съм из другите стаи! Peace

# 12
  • Мнения: 8 242
Зависи колко ти е голям апартамента  Mr. Green Тони през деня спи в спалнята и затова ми е задължително необходим.. Но ако живеете в едностаен/гарсониера и всичко става в една стая.. Няма смисъл  Wink

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
всичко се чува, дори когато бебето се върти и мърда. Когато беба заспи, аз си върша друга работа и си го нося с мен и знам, че ще я чуя като се събуди. (иначе живеем в нормално тристайно жилище не в палат,но пак ми е от полза). Ако имаш възможност те съветвам да си купиш Hug
Чува се много добре когато бебето се размърда, аз първите дни преди да вземем не можех да седна в другата стая спокойно, нищо че малката спеше все ми се причуваше, че мрънка или плаче. С бебефоните е супер, гледаме ТВ или слушаме музика и тя като се размърда я чувахме.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Преди да го купим си мислех,че е глезотия.Обаче откакто го взехме се родих.Нашият е на Philips и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт