Слагате ли хляб в ястията от детската кухня?

  • 2 243
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
Здравейте,и ние от вчера сме на детска кухня.Вспаначената супа сложих 2 сухарчета,че ми се видя недостатъчно и не знаех дали ще се нахрани.А в днешното заешко сложих 1 сухар,обаче  като се замислих реших,че греша.Вие правите ли така,самото месо не е ли достатъчно?Посъветвайте ме newsm78

# 1
  • Мнения: 2 047
   Хлябът е въглехидрат, а месото е протеин - нямат нищо общо като хранителна стойност.
Не слагам сухари в супите и манджите, защото са достатъчно гъсти, а и през деня дъщеря ми яде достатъчно други въглехидратни храни (солети, каши и т.н.)

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
На обяд давам супата и манджата,през ден в супата слагам по един жълтък.На малката и стига и я засища без хляб или сухар. Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
В супите слагах по един сухар.

# 4
  • Мнения: 1 041
В супите слагах по един сухар.
И аз така правя Peace

# 5
  • Мнения: 1 190
В супите слагам по 1 сухар, иначе в манджичките на обяд НЕ, само ако ястието е по-рядко за да се сгъсти  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
В супите слагам по 1 сухар,а в манджичките много рядко ако не са достатъчно гъсти.

# 7
  • Мнения: 2 956
Супите от кухнята са такава гОла вОда,че без сухар просто не мога да с представя.

# 8
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз в супата задължително слагам една филийка хляб.От 12-я месец детето трябва да яде хляб не само заради засищането,а и защото съдържа витамини от гр.Б,които са му нужни.

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В супичката слагам малко хляб, във второто- не.

# 10
  • Мнения: 5 362
Да,слагала съм.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Когато ползвах супата за вечеря - слагах хляб или сухар. Сега обаче не й стига и я давам за обяд(половината, че понякога и цялата) + основното, а вечер приготвям друго.

# 12
  • София
  • Мнения: 10 825
Слагам сухар в супата - броя варира между един и два в зависимост от гъстотата на супата. В основното не съм слагала сухар - достатъчно е гъсто

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
И аз слагам по 1 сухар в супата.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Слагам и в манджата и в супата, когато са редки.

Общи условия

Активация на акаунт