Блондинки,дайте съвет

  • 778
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
Здравейте,прочетох няколко теми за русите бои,от кои марки сте доволни,от кои не,но да обобщим-коя марка и кой цвят успя да покрие тъмнокестенявите ви корени без да става златисто,жълтеникаво и т.н.?Косата ми е много светлоруса,а по принцип съм тъмнокестенява,като ми покарат корените всяка боя ги прави жълти.Всяко ваше мнение ще ми е от полза,мерси  bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 203
На мен най-добре ми става с Лонда 12/1 , пак има разлика между корените и върховете, но поне не ми жълтее.

# 2
  • Мнения: 4 371
Аз съм доволна от Лореал Преференс 03.
Имам подозрения обаче, че не всеки път боята е един и същи нюанс Shocked

# 3
  • Мнения: 941
ще се примиря,ако има малка разлика между корена и надолу,само да не ми жълтее,че не мога да се гледам hahaha

# 4
  • Мнения: 477
Аз също се правя от години с Лонда 12/1, пепелно русо, никакво жълтеене в корените, в последно време ми е проблемно да си намирам боята, имало забавяне от вносителя newsm78

# 5
  • Мнения: 72
Първо боядисваш само корените със супра или някъкъв обезцветител миеш я съхне и после  нанасяш боята с избрания цвят на цялата коса.Аз така правя за да не жълтее в корените Simple Smile

# 6
  • Мнения: 844
аз си боядисвам косата с гарние , но от по -старата -много светло пепелно русо Simple Smile на картинката на опаковката има момиче с бретон на една страна и има лунички по лицето. ползвала съм и лореал -също е добра. абе гледай задължително да пише "пепелно" newsm10 успех!

# 7
  • Мнения: 7 723
И 100%- вото ГАРНИЕ е доста добро  Wink

# 8
  • Мнения: 3 453
Cramer е това което ти трябва.Професионална е и е 100мл продават я във всеки магазин Зара.

# 9
  • Мнения: 9 077
Фармаколор Peace

# 10
  • Мнения: 477
Относно Cramer - боядисвах се с нея в продължение на 5-6 години, тогава не беше толкова популярна марка. Аз смесвах два цвята от каталога, за да получа много нежно пепелно русо, или по-скоро " скандинавско " русо. Получаваше се страхотен цвят до първото / второ / измиване - пепелното при нея пада много бързо и коренът пожълтява.

# 11
моля ви ,момичета дайте съвет .Косата ми след прах за обезцветяване стана руса само в  корените,а надолу е оранжава,няма как и да отида на фризьор,защото няма кой да гледа малкия.Ако повторя процедурата няма ли да ми окапе коста или да взема някаква руса боя??????

# 12
 няма   да окапе,но сама е трудно да я правиш ,пробвай с ампули,които се слагат в боята,за да не изгори много и си взени тонет за пепелно русо

# 13
  • Мнения: 5 299
моля ви ,момичета дайте съвет .Косата ми след прах за обезцветяване стана руса само в  корените,а надолу е оранжава,няма как и да отида на фризьор,защото няма кой да гледа малкия.Ако повторя процедурата няма ли да ми окапе коста или да взема някаква руса боя??????
Изчакай поне 3-4 дена и тогава сложи една боя на цялата коса.

Общи условия

Активация на акаунт