някоя кърмеща мама в Испания?

  • 299
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Мили мами да питам има ли някоя кърмеща мама в Испания? Нужна ми е информация за това как се приема кърменето там,защото ми се налага да замина за два месеца там,а още се кърмим основно ,захранени сме ,но си се кърмим предимно.А за два месеца със сигурност сте ми се наложи да го заведа на доктор.А ваксините в Испания ,различни ли са от наще и изобщо седмия и осмия месец слага ли се някаква ваксина,защото ние за повече от два месеца няма да стоим,а ме притеснява как сте се оправим с ваксините и храненето!Моля ви ако някоя мама живее в Испания нека ми пише!!!!!! Laughing

# 1
  • Мнения: 664
Защо не питаш в темата на испанските майки в чужбинския форум?

# 2
  • España
  • Мнения: 342
Здравей.Аз живея В Испания,тук родих Вики.Кърменето се подкрепя изцяло от вси4ки педиатри,така 4е това да не те притеснява.В 7 и 8 месец ваксини няма.Разлика с българските има.Тук задължително се слага ваксината против менигит,а отскоро и неумококова(май така се пиШе),но ако няма да живееШ тук не мисля,4е трябва да ги слагаШ.В смисъл,4е после ги искат когато детето се записва в у4ебно заведение.Ако имаШ други въпроси,на твое разположение съм.




















Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 23:38 от zorri_t

Общи условия

Активация на акаунт