софия, магазин за свщи и т.н.???

  • 660
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здравейте мами, чудя се къде в София(по възможност по-към центъра) има магазин за свещи, кандила, свещници и такива, че за една приятелка подарък ще правя, пък си нямам на идея къде да търся???

# 1
  • Мнения: 128
  Скоро видях подобен магазин, ако не се лъжа на "Славейков", до зоомагазина. Дано не те подведа, но се носеше приятен аромат! Друг такъв нов магазин в центъра има на ул. "Вълкович"-уличката срещу сладоледената къща "Джимис", а иначе за подарък е добра идеята!

# 2
  • Мнения: 208
Виждала съм магазин за свещи на Шишман. Номера не го знам, но се пада като пресечех ул. Гурко в посока към Радисон от дясната страна точно на 5 метра се намира съответния магазин .Сортимента е доста разнообразен и има доста красиви неща. Дано да съм ти помогнала!

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Магазин Стил Декор на Симеоновско шосе-далечко е от центъра,но има голям избор на свещи и свещници/кандила обаче няма/.Свещите им са хубави,с най-различни аромати,големини и форми. PeaceОбаче не те съветвам да купуваш нищо друго освен свещи,ако искаш да знаеш защо-пиша на лични. Crazy

# 4
  • Мнения: 5 790
В МОЛ-а на Стамболийски има огромен магазин за такива неща. Ще те излъжа обаче на кой етаж е точно, мисля, че е на 1-вия, но не съм съвсем сигурна.

# 5
  • Мнения: 5 140
Има и щанд в Сити Центъра при х-л Хемус.
А и в едно магазинче на ул Лайош Кошут и ул 20 април на ъгъла се пада.

Общи условия

Активация на акаунт