Как се усещат движенията на бебето?

  • 6 369
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Какво е чувството?
Може би повтарям тема, но не мога да открия такава...

# 1
  • Мнения: 393
Първоначално се усещат като каркорене на червата!

# 2
  • Мнения: 298
Първите усещания са като къркорене на червата, или "пърхане на пеперуди" като при влюбване  Wink, ако не си подготвен какво ще усетиш, може и да не разбереш, че е било бебчето. А по-късно вече се усещат ритничетата  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 677
Много добре си спомням, когато го усетих за пръв път. Нямаше нищо общо с къркорене на червата. Просто си беше моментно движение някак "отвътре"... Тъпо звучи, знам...  Не мога да го опиша, но със сигурност нямаше общо с къркоренето, защото го чаках толкова този момент и ме бях подготвили за това "къркорене", но нищо общо с него нямаше.
Явно при всеки си е индивидуално.

# 4
  • Мнения: 8 917
Докато разбереш, че е бебчето може вече и да те е посритало - отначало е съвсем леко  Peace

# 5
  • Мнения: 67
Много хубаво чувство!Като "пърхане на пиперуда".

# 6
  • Мнения: 1 992
При мен отначало беше като "пърхане на пеперуда", а после вече дойдоха и ритниците.

# 7
Аз лично усещах "туптене на пулс" в корема ми ниско, а след няколко дни започнах да го усещам и по нагоре - около пъпа. Няма начин да сбъркаш това усещане. Аз го изпитах за първи път преди 2 седмици и се почувствах невероятно-даже се разплаках от щастие! Или пък все едно че ти "играе" мускулче на корема. Лека бременност и живо и здраво детенце ти желая!!!  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 621
Първите усещания са като къркорене на червата, или "пърхане на пеперуди" като при влюбване  Wink, ако не си подготвен какво ще усетиш, може и да не разбереш, че е било бебчето. А по-късно вече се усещат ритничетата  Heart Eyes
Peace

# 9
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Като потрепване или пърхане се усеща отначало. Peace

# 10
  • Самоков
  • Мнения: 561
Аз го усетих като някакво гъделичкане, беше приятно чувство. Grinning

# 11
  • Мнения: 689
Първоначално се усещат като каркорене на червата!
Peace Даже в началото си мислех, че си внушавам.

# 12
  • Мнения: 10 982
При мен беше като бутане или силно гъделичкане Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 1 424
къркоренето на червата аз го пропуснах. хем бях подготвена да очаквам такива движения, но уви.
почнахме да се опознаваме с бебчо директно с ритничета, които към края бяха доста силни. уж дребно бебе - роди се 3100, ама така ме млатеше Shocked

# 14
  • Мнения: 6 164
И аз го усетих като къркорене първоначално.
А сега, след като родих, като ми къркорят червата го асоциирам с ритничета. Crazy Joy

Общи условия

Активация на акаунт