Добър ендокринолог в Пловдив

  • 12 186
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, някоя от вас може ли да ми препоръча добър ендокринолог в Пловдив, който работи с направления от здравната каса.
Благодаря на всички отговорили, желая ви приятен ден Wink.

# 1
  • Мнения: 4 700
Проф. Павлов. Във ВМИ на Васил Априлов. Работи с касата и е добър.

# 2
  • Мнения: 107
д-р Лулкина работи в поликлиниката в тракия.много съм доволна.работи с здравната каса

# 3
 Hug Благодаря Ви сърдечно момичета, а някоя от Вас да има координатите на д-р Павлов.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Не те съветвам да ходиш при проф. Павлов- тоъ е 28 набор. Само от това си прави извод доколко е в час с нещата. Иначе работи в ДКЦ при ВМИ. Много зависи какъв точно е проблемът аз препоръчвам д-р Троев

# 5
  • Мнения: 4 700
Не те съветвам да ходиш при проф. Павлов- тоъ е 28 набор. Само от това си прави извод доколко е в час с нещата.

И какво от това 4е е по стар. Не ми се сърди, но е нелепо да съди6 някои по въzрастта. На мен ми предписа много съвременно ле4ение и то ми помогна, а не това което младите лекари преди него ми бяха наzна4или. Не е важно, колко е стар, а как практикува. Освен това има пове4е опит. Не напраzно е професор.

Гери, относно координатите, телефон не мога да ти дам, но отива6 в клиниката на Васил Априлов и пита6 на информацията. Те 6те ти кажат кога е там. Успех

# 6
  • Мнения: 4 700
Успях да намеря това

ДКЦ Св. Георги ЕООД Пловдив бул. Васил Априлов №15А, 032 - 60 24 32

# 7
  • Мнения: 1 937
Д-р Елена Батаклиева, ДКЦ - 1, ет. 4, кабинет 94, Понеделник пазара.
тел.: 628 071, вътр. 143
Всеки ден от 9.30 до 17.30, петък от 7.30 до 13.30

Работи със ЗК.

Успех.

# 8
  bouquet благодаря още веднъж на всички Ви.

Общи условия

Активация на акаунт