Съвместими ли са антицелулитни процедури и кърмене?

  • 410
  • 5
  •   1
Отговори
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Здравейте майчета,
Този целулит много ме дразни и съм се замислила за някакви процедури, но не знам дали няма да се одтелят някакви токсини в оганизма и в кърмата  newsm78. Ще се радвам да споделите вие как се справяте с този проблем. Благодаря предварително  Grinning.

# 1
  • Мнения: 435
И мен ме интересува този въпрос. Жалко, че никой не отговаря. Аз съм замислила съвсем проста домашна процедура с търкане с утайка от кафе. Но не знам дали няма да се отрази на кърмата (идея си нямам дали в утайката се съдържа кофеин и дали може по този начин да достигне до кърмата)  newsm78

# 2
  • Мнения: 3 423
аз съм правила преди бременноста серия антицелулитни масажи-правеха ми ги като вкарват антицелулитен крем с лазер
всички антицелулитни кремове съдържат кофеин и бих ви препоръчала да поизчакате Peace

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Да, съвместими са. Количествата кофеин не са големи, отделно, че се втриват в кожата (а не се поглъщат директно, което е по-вероятно да се излъчи в някаква степен в кърмата).
Все пак за всеки случай може би е добре по време на процедурите да не се консумира кафе/черен чай, за да не се приема по-голямо количество кофеин.

# 4
  • Мнения: 313
Добре де, само кофеина ли е проблем newsm78 Ами за токсините, за които пита КК. И мен ме вълнува този въпрос. Нали се прави изчистване. Дали стига нещо вредно, следствие на него, в кърмата? Ако попитаме козметичка, дали ще знае или ще гледа да си продаде услугата. Thinking

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
При много дейности се отделят токсини - при рязко отслабване, примерно, също (над 2 кг месечно). Някаква част преминават в кърмата, вероятно.
Но специално за мазане с антицелулитни кремове - концентрацията е ниска; ефектът така или иначе не настъпва рязко (т.е. няма ударно освобождаване на токсини) и са съвместими с кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт