По време на бременноста ми се появи много силно течение.взеха секрет и излязоха гъбички.Лекувах се и за известно време беше добре, но пак се появиха и пак се лекувах.Преди раждането пак взеха секрет за изследване-беше чист.След раждането и след изтичането на лохиите остана едножълто- кафеникаво течение. Ходих на лекар и направо се шокирах от резултата на изследването- стрептококи, коки и някакви левкоцити, с една дума всякаква фауна Mr. Green, но нормалните млечно-кисели бактерии изобщо ги няма. Понеже лекарката при, която ходих сега ми е приятелка, та тя ми казва, че от изследванията личи че ги влача от доста отдавна.Направо онемях. От къде се взе това чудо.Тя каза, че е възможно да са ме заразили при раждането, а може и в консултацията да не са ми направили качествени изследвания по време на бременността. Сега проблемът произтича от това, че се налага интензивно лечение около 1м. с лекарства, които не са съвместими с кърменето. Лекарката ми каза, че това не е причина да спра да кърмя, защото мога да си ги понося още тези бактерии.Не искам да спирам кърменето (бебка е едва на 3м), но и с това чудо не се издържа вече.Писна ми от евридейки вече 3м. и от неприятно усещане.Дето се вика и секс нормално не може да се прави. Ще изчакам бебка да стане на 6м и после ще решавам.
Моля, ако има някой с подбен проблем да сподели.