С пролетно настроение от Велико Търново и района-7

  • 16 869
  • 305
  •   1
Отговори
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Скъпи мами,дойде ред за нова темичка,защото старата ще ни я заключат Hugизпълнихме 15стр. Написах в заглавието ...и района,за да не се заблуждават жените от градовете и селата на Великотърновски окръг,че не им е мястото тук  Hug точно тук трябва да пишат всички без притеснение
Дано се стопли времето,че да излезем на зелено,да осъществим замисленият пикник и да се видим всички.....
Хубав ден ви желая  bouquet

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
За посещението ни в дома в с.Страхилово пише тука     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165409.20  Ще ви моля,ако някой иска да се включи в организацията на БЛАГОТВОРИТЕЛНИЯТ ВЕЛИКДЕНСКИ БАЗАР да пише там,в другата тема-тя е специално за подобни неща,идеи и съмишленици винаги са добре дошли  Hug никой не търси само материална помощ  Flutter добрата дума и добрата идея са също много безценна помощ,някой който да дойде с нас при децата,макар и нищо не дал,но дошъл и раздал от положителната си енергия на дечицата,дарил ги с така жадувани/макар и кратки/прегръдки и усмивки....каква по-голяма помощ от това  Heart Eyes нали   bouquet

# 2
  • Мнения: 42
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ
Здравейте сега и аз да се запиша в новата темичка
 
Много ми харесва заглавието на темичката,и се радвам ,че и ние който не сме от Търново можем да пишем в нея.Благодаря ви  bouquet
Прочетох за  посещението на дома  в село Страхилово и много се радвам ,че е минало добре,и че сте дарили хубави мигове на малчуганите.

# 3
  • Мнения: 686
Здравейте.
Честити празник.
Дидка ,благодарим за новата темичка.
V.Ivanova, разбира се ,че можеш да пишеш в темата.
Наближава 8 Март,ще празнувате ли?И какъв подарък очаквате от любимия?
Аз ще използвам празника за да се откъсна малко от децата ,напоследък рядко ни се случва.
Мислим да излезем някъде двамата с мъжо и ще ангажираме някоя баба да бъде бавачка.Май трябва отсега да помикслим къде ще празнуваме,че да направим резервация.Дайте идея...

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Добро утро от мен Grinning!Аз,на осми март ще бъда сама,защото мъжо днес заминава командировка за две седмици и ще си празнувам с Божа.Подаръка ще ми е едни очила на Армани и моб.телефон,ама той няма да е подарък,защото Божа ми счупи стария и така.

Vqqra,желая ви да си изкарате чудесно! Hug

# 5
  • Мнения: 1 546
Здравейте, момичета!
Честити празници от мен (малко позакъснях с поздравите... Embarassed).  bouquet
Аз вече си получих подаръка за 8 ми март, който като всяка мислеща жена си избрах сама  Laughing - страхотни маратонкогуменки (нова дума Mr. Green ама не са ни маратонки ни гуменки), бели от Плевен. Sunglasses
Самия празник, обаче, ще прекараме в бач  Sad , но нищо, ще наваксваме по-късно.
Лек ден от мен!

# 6
  • Мнения: 42
Здравейте. wavey
8 март наближава,а аз още не съм решила какво ще правя,но най вероятно ще излеза с половинката някъде на заведението.Бебка ще я оставим, да я гледа бабата,а ние ще излезем.  Подаракът който ще получа го чакам от дълго време , и ще го получа със закъснение. в момента правим ремонт в новото ни жилище и до месец два ще се нанасяме/Дай Боже/,че нали знаете как е да живееш при свекърва и свекър.Да ама при нас е и девер и баба.Абе дядовата ръкавичка       
   
На нас в момента ни избиват зъби и постоянно сме кисели.По цяла нощ плаче и само иска  да я гушкам
   
Приятен ден на всички

# 7
  • Мнения: 5 362
Здравейте мамчета!
Дидка,мерси за новата темичка!
Напоследък май само ви чета,че ми е много натоварено и рядко пиша вече.

# 8
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm66 newsm66 newsm66 май много станахте дето само четете и непишете   Wink мирише ми на глоби

# 9
  • Мнения: 211
Аз само от време на време се обаждам:)
Утре ми почват очните и хич не съм в настроение Cry

# 10
  • Мнения: 9
здравейте момичета и честити ви мартенски празници!!! да сте живи и здрави, засмени и щастливи.
Дидка май е права, че повече четем и рядко пишем....но за писане време все по-малко остава.
на В.Иванова искам да кажа че искрено и съчувствам. и ние бяхме в подобна атмосвера(имам предвид гъчканица) до преди 6 месеца. сега обаче ни се вижда малко презен апартамента.  Joy   
исках да ви питам за целината ??? ок колко месечна възраст я давате, как я приготвяте и какво количесто за 6 мес бебе?
весели празници и много усливки   bouquet  Grinning

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Не давам целина!

# 12
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
За тези,които отдавна не са чели в темата  Hug насочвам вниманието към следната тема
     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165409.0   
Очаквам там да се разпишат и други майки!На досега включилите се съм донесла картички от децата в Страхилово
.........лелчето защо точно целина

# 13
  • Мнения: 5 362
 
исках да ви питам за целината ??? ок колко месечна възраст я давате, как я приготвяте и какво количесто за 6 мес бебе?

Не съм давала целина на такава възраст.По-късно,след годинката някъде я слагах,като готвя телешко,например.

# 14
  • Мнения: 811
Мацки,извинете ме че се намесвам в темата,обаче имам зор  Mr. Green
Имам съученик,който работи като адвокат във В.Търново,искам да се свържа с него,но мобилния му е изключен,мейла не отваря...искам да ви помоля,ако има адвокати сред вас да ми пишете на лични-възможно е да го познавате.Спешно ми е.Благодаря Ви предварително и хубав ден!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт