Моля, дайте ми съвет.

  • 538
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Здравейте мамки.
Искам съвет относно приспиването на моя бебок.Вечно ми заспива в ръцете,и не ще по друг начин.А вече е на 5м.и ми натежава.Докато го приспя разхождайки се из стаята и ми окапат ръцете.
Незнам какво да правя като го оставя в креватчето и почва да пищи.Вкарвам количката и някой път успявам да го приспя в нея.
Има ли други такива мами? Моля сполете вашия опит Praynig

Да знаете някъде де се продават някакви люлки като за нас?Мисля че ако имам люлка ще е по добре.

# 1
  • Мнения: 678
Ние доскоро се приспивахме в вибриращото музикалното креватче на чиполино,но ни е тесничко вече

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
шезлонг Peace
напоследк обаче и него не го иска и ние сме на ръце

# 3
  • Мнения: 2 388
аз ползвах столче за кола - за най-малките. То е като малка люлка, слагах си го вътре и си го люлеех. До към годинка така беше

# 4
  • София
  • Мнения: 1 424
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164462.0
нещо такова??или подобно.
а с кенгуру не става ли ?

# 5
  • Мнения: 100
аз ползвах столче за кола - за най-малките. То е като малка люлка, слагах си го вътре и си го люлеех.
и ние сме така

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
И моята госпожица между 5-7 месец заспиваше само с разнасяне на ръце. След това вече не искаше да я разнасям и искаше да я слагам в креватчето. То е на колелца и понякога заспива като го бутам напред-назад. Като й дам бибата тя си се завърта на една страна и заспива.
Дано и при вас е само период!

# 7
  • Мнения: 58
Adena:Много е хубава люлката,но ми е малко скъпичка,а пък не знам дали ще ни свърши работа.Аз търся люлка във формата на креватче,защото и аз имам шейзлонг,но не ми върши работа.Той е толкова пъргав ,че не ще да стои вързан,и почва да се надига да става или се заиграва за малко на него,но не ще да спи в него.

Не съм пробвала на кенгурото ,но мисля че няма да му е удобно да заспи прав

# 8
  • Мнения: 418
на 8 месеца сме,и на нас ни е голям проблем.дори като сме навън с количката,и иска да заспи ,трябва да го взема ,нося,и като заспи обратно в количката.в къщи стола за хранене е с колела.понякога го возя там и заспива.но определено е проблем. newsm78

# 9
  • Мнения: 117
 Аз го слагам в леглото и му пускам музикалните играчки

# 10
  • Мнения: 1 029
аз ползвах столче за кола - за най-малките. То е като малка люлка, слагах си го вътре и си го люлеех. До към годинка така беше

И аз така правя напоследък, това е за сега спасението при нас.  Rolling Eyes
А иначе преди заспиваше без проблем и в люлката и във вибриращия шезлонг, но от известно време като й се приспи, започва да мрънка и не иска да стои в тях.

# 11
  • Мнения: 2 677
Пробвай в кенгуруто. Синът ми имаше такъв период наскоро и така се спасявах. На бебета им е много удобно да спят в кенгуру.

Общи условия

Активация на акаунт