Дрешки Noppies

  • 2 277
  • 15
  •   1
Отговори
Някой купувал ли е от тези дрешки? Видях реклама в сп. "Моето бебе и аз" и много ми харесаха, но не ми остана време да отида до магазина. На синмка изглеждат много добре, дали и "на живо" е така. А качеството?

# 1
  • София
  • Мнения: 797
 А къде им е магазина и само бебешки ли са или има и за по-големи дечица?

# 2
Продават се в 2 бебешки магазина в София и Пловдив.
Магазин 9+ в София, бул. "Яворов" 34. Предполагам, че са за бебета и по-малки дечица.

# 3
  • Мнения: 2 142
имаме доста такива дрешки от двете ми бебета. Качеството им е без грешка!

# 4
  • Мнения: 40
И аз скоро ги открих, много ми харесват. Качеството и материите им са супер. И съответно цената. Тук имаше намаление на зимната колекция и бяха поносими, но не знам новата с какви цени ще дойдат. Дрешките са от 0 до 2 години. Влез и разгледай сайта, много са красиви нещата.

# 5
  • Мнения: 4 418
Дайте линк към сайта!

# 6
# 7
Не се бях сетила да разгледам сайта. Наистина са супер! Ще отида в събота и ще ви дам отзиви.

# 8
  • Мнения: 4 418
Благодаря!   bouquet
Много ми харесаха.А във Варна защо няма ??  Cry

# 9
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
И какви са цените?

# 10
  • Мнения: 40
Според мен не са евтини. Например за 9-12 месеца блузки с къс ръкав 20-25 лв., рокличка- 35 лв., пролетно яке- 70 лв., панталон - 45 лв. и така. Обаче са толкова красиви и изпипани като материи, разцветки и качество, че донякъде са оправдани цените.

# 11
В събота бях в магазин 9+ и не устоях на изкушението - купих панталон, блузка с дълъг ръкав и суичър. Панталонът е супер "тренди" - с камуфлажна шарка и струва 47,90 лв., блузката - 29,90 и суичър в тюркоазено зелено - 47,90 лв. Обясниха ми, че дрешките са холандски. Качеството е много добро, а моделите са като за големи хора. За малките дами са супер сладурски (жалко, че моята госпожица е вече голяма), има едно боди с тънки дантелени презрамки, направо ми останаха очите в него! Има и дрешки от зимната колекция с 50% намаление, стават и за този сезон, защото не са много дебели. Но момчешките вече бяха доста обрани и нямаше наш размер.

# 12
Момичета,знаете ли къде се намира магазина им в Пловдив?

# 13
  • Мнения: 40
 poli- m,в магазина на Чико на колелото на панаира. Мисля, че беше "Моето бебе".
 julia_i, и аз го видях това боди, много е сладко, но не можах да си представя с какво точно ще го носи и се въздържах. Но за сметка на него, взех блузки с къс ръкав и рокличка от лятната колекция 2006 Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 797
 Разгледах сайта, сладурски са. Но в сайта е даден адрес за Бг. , ул. "Бигла " 53 и пише че размерите са до 104, значи до 3 г.възраст.

Общи условия

Активация на акаунт