За бижутата

  • 6 449
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
... да си обменим мнения  Wink
Кой какво харесва- злато, сребро, платина,
с камъни, без камъни,
финни, груби, леки или масивни?  newsm78
За пръстените, за гривните, за колиетата,
за скъпото, или ефектното? newsm78

Какви са актуални тази година? newsm78

Лично аз съм привърженик на среброто-
масивни сребърни бижута, особено с топчета  Wink

# 1
  • Мнения: 5 393
Фен съм на среброто и бялото злато.
Обичам по-масивните бижута(но не грандоманските), по камъни не си падам много, но ако ми подарят -няма да го върна Mr. Green

# 2
  • Мнения: 527
До скоро харесва жълто злато, но откакто мъжът ми ми подари за годежа платинен пръстен, махнах всичко останало, сега нося само него и се усещам, че се заглеждам по бижута от бяло злато, вече жълтото нещо не ме радва. Иначе не обичам масивни и много нежни бижута, някъде посредата съм, понеже и такива са ми размерите, та мисля, че и най ми подхождат.

# 3
  • Мнения: 1 243
Фен съм на среброто и бялото злато.
Обичам по-масивните бижута(но не грандоманските), по камъни не си падам много, но ако ми подарят -няма да го върна Mr. Green

Все едно аз съм го писала, с изключение на това, че и камъни харесвам...Всичко дет е сребро и е масивно  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 402
И аз съм някъде по средата като размер, даже по-скоро към нежните варианти, имам едни пеперуди, това е идеала ми за изработка,  като истински са.
Инъче харесвам бяло и жълто злато, фаворит ми са бижутата, които са комбинация от двата цвята, защото са универсални /не се налага да си сменям всеки път пръстените/.
Среброто ми беше страст през пуберитета, имам много бижута от този период.
"За информация на крадците, всичките ми бижута са в сейф."
Инъче откакто ми откраднаха любимото златно бижу, докато си разхождах бебето с количката, оттогава нося само дрънкулки ежедневно, а нещата от благороден метал, само когато съм с бодигарда /съпруга ми го докарва на визия/.

# 5
  • Мнения: 2 152
Фен съм на среброто и бялото злато.
Обичам по-масивните бижута(но не грандоманските), по камъни не си падам много, но ако ми подарят -няма да го върна Mr. Green

Все едно аз съм го писала, с изключение на това, че и камъни харесвам...Всичко дет е сребро и е масивно  Mr. Green

същото, абослютно същото и за мен важи, с тази разлика, че винаги съмм била така, а не съм повлияна от модата в последните две-три години, която започна да налага бялото като цвят на бижутата.Жълтото злато ми е супер циганско и грозно Sick

# 6
  • Мнения: 7 723
... но ако ми подарят -няма да го върна Mr. Green

Абе ТЕЗИ и аз няма да ги върна  Wink Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 424
Аз харесвам бяло злато и сребро  Peace Само жълто злато не харесвам и не нося  Stop комбинация от бяло и жълто по-може, особено някое готино бижу няма до го върна  Mr. Green  За моделите предпочитам по-нежни до средно масивни бижута, а обици много харесвам висящите, но нямам дупки  Blush  събирам смелост да си направя  

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Харесвам и бяло и жълто злато,както и комбинацията между двете.Допадат ми по-изчистените бижута,а напоследък се улавям,че все налитам на пръстени тип халки от рода на Булгари,а и не само.

# 9
  • Мнения: 3 334
фен съм и на сребро,и на бяло и жълто злато,средно големи бижута обсипани с камъни Wink

# 10
  • Мнения: 410
Среброто е моят метал,друго,тц Naughty
Харесвам големите и масивни,но не груби,ако може без камъни или ако има такива да са "добре сложени", а не "цопнати" само и само за да има нещо.

# 11
  • Мнения: 4 053
сребро или бяло злато,
друго не харесвам Naughty

# 12
  • Мнения: 936
Аз харесвам всичко, но според случая.

# 13
  • Мнения: 5 393
... но ако ми подарят -няма да го върна Mr. Green

Абе ТЕЗИ и аз няма да ги върна  Wink Mr. Green
И аз, и аз Mr. Green Mr. Green Mr. Green Бързичко ще се науча да харесвам камъните, ако ми правят такива подаръции... Wink

# 14
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
В последно време,повече сребро и камъни като,че ли нося? newsm78Но имам моненти в които си слагам и разни дранкулки,зависи от настроението което ме е обзело! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт