запитване до мами на малки момичета

  • 1 651
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 611
Здравейте, , какъв шампоан за коса ползвате за децата, ние също къпем нашата мома с дет.шампоан но забелязвам , че косичката и е суха, отвреме на време слагам балсам но дали е редно.

# 1
  • Мнения: 26
Къпя детето си с шампоан на фирма Клоран и Мустела и съм много доволна  Flutter Истината е че мия косата през 1-2 дена  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 168
шампоана на "чико" за тяло и коса е страхотен -цената е 10лв , но се ползва доста дълго време

# 3
  • Мнения: 3 457
бюбхен Peace

# 4
  • Мнения: 7 803
ив роше

# 5
  • Мнения: 537
шампоана на "чико" за тяло и коса е страхотен -цената е 10лв , но се ползва доста дълго време

И ние сме с него.

# 6
  • Мнения: 17 402
 С крем- пяната на Пупина. От балсам няма нужда, защото прави косичката мека и лъскава.

# 7
  • Мнения: 2 323
На Орифлейм бебешкия, сега и взех и за пораснали дечица, още не съм го пробвала

# 8
  • Мнения: 97
Ние от раждането до сега,вече 2 години ползваме"Чико",косата става много мека.Много сме доволни от него.

# 9
  • Мнения: 311
Аз я мия с какъвто има,детски разбира се и после слагам от моя балсам без отмиване.Така се разресва много лесно и къдриците стоят оформени.Защо да не е редно,тя иначе изобщо не ми дава да  я среша.А и аз не слагам в корените.

# 10
  • Мнения: 4 053
шампоана на "чико" за тяло и коса е страхотен -цената е 10лв , но се ползва доста дълго време

И ние сме с него.

и ние сме с него,ма го редувам с Бюбхен,
и са супер,до сега не съм забелязала косата да и е суха Wink

# 11
  • Мнения: 1 881
Ние от раждането до сега,вече 2 години ползваме"Чико",косата става много мека.Много сме доволни от него.

И ние ползваме "Чико" вече 2 години и съм много доволна. Последния , който взех е за лесно разресване и наистина стои като с балсамче косичката, а как ухае само.... Laughing

# 12
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ние ползваме Мустела или Джонсън,другите и лютят на очичките!

# 13
  • Мнения: 5 790
Ползвахме Джонсън. Сега минахме на Шварцкопф - бебешки и съм супер доволна от него. Прави й косата много мека и оставя аромат на ягодки дълго време.

# 14
  • Мнения: 8 917
Здравейте, , какъв шампоан за коса ползвате за децата, ние също къпем нашата мома с дет.шампоан но забелязвам , че косичката и е суха, отвреме на време слагам балсам но дали е редно.
Мустела Peace Много е хубав и косата и ухае след това 2-3 дни до следващото миене Crazy

Общи условия

Активация на акаунт