Раzликата в гърдите - оправя ли се след спиране на кърменето?

  • 519
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
Докато детенце беше по малко пак имах раzлика, но не чак толкова фрапантна. Сега вече кърменията ни са доста по_рядко и раzликата стана..хм...очевидна Embarassed .  Кажете ще се оправи ли това нещо като се раzелим с кърменето или да се подготвям, че ще съм 50% Памела, 50% дъска Tired.
Забравих да кажа, че предлагам винаги първо по_малката страна, но zаради усилено zъбоникнене от приходящата част на щеркината устата не се приема с овации Crazy.
Давйте акъл, моля  bouquet.

# 1
  • Мнения: 463
мойте и преди да забременея си имаха разлика, но не чак толкова очевидна.предполагам, че ще се коригира твоето притеснение, след като спреш да кърмиш. Успех!

# 2
  • Мнения: 1 288
по време на кърмене лявата ми гърда беше двойно по-голяма, имаше много повече мляко. разликата беше очевадна. сега обаче всичко си е както преди, еднакви са. мисля, че и при теб ще се оправят след спиране на кърменето.

# 3
  • Мнения: 394
аз съм доста далеч от спирането на кърменето, но си спомням, че след като отби братовчед ми и на леля ми едната гърда я нямаше никаква. после след като отби братовчедка ми двете отново бяха еднакви. да не би да суче повече от едната гърда детето?

# 4
  • Мнения: 2 159
И при мен има малка разлика, въпреки че храня от едната и след 3 часа другата.
Надявам се да се оправи като спра кърменето Praynig

# 5
  • Мнения: 2 019
ще се оправи

# 6
  • Мнения: 256
Докато детенце беше по малко пак имах раzлика, но не чак толкова фрапантна. Сега вече кърменията ни са доста по_рядко и раzликата стана..хм...очевидна Embarassed .  Кажете ще се оправи ли това нещо като се раzелим с кърменето или да се подготвям, че ще съм 50% Памела, 50% дъска Tired.
Забравих да кажа, че предлагам винаги първо по_малката страна, но zаради усилено zъбоникнене от приходящата част на щеркината устата не се приема с овации Crazy.
Давйте акъл, моля  bouquet.
ОФФФФФФ..........  И АЗ ИМАМ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ НАПРАВО МИ ИДЕ ДА smile3514 smile3511ОТ ЯД

Общи условия

Активация на акаунт