Kojen problem

  • 1 464
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 482
Zdraveite! Deteto mi ima slednia problem: predi poveche ot mesec  se poiaviha 2 ranichki, koito se razrastnaha i lekarite kazaha, che e ot kontakt s nevaksinirano kuche ili kote. Sled predpisanoto lechenie ostana bledo petno na miastoto na ranichkata. Sega vsichko se povtaria, no tozi pat ne e pipala takiva jivotni, samo domashno kote predi niakolko dni, no to e vaksinirano. Pak ni izpisaha mehlem, no ranichki prodaljavat da se poiaviavat, tazi sutrin beshe 8-mata ili devetata. Izpisaha ni i Augumentin, a ne ni kazvat kakva e prichinata da se poiaviat. Molia pomignete sas savet, pri kakav lekar da ia zaveda i kakvi izsledvania sa neobhodimi? Kakva moje da e prichinata za poiavata na tezi ranichki? Po princip dashteria mi e s atopichna koja.

# 1
Edinstvenija lekar kojto moje da te posavetva i pomogne e edin dosta vazrasten doktor ,kojto oba4e mnogo razbira.Kazva se Dr Kapnilov nameri mu tel na 090012900 az go zagubih,Toj e velik.Uspeh

# 2
  • Мнения: 482
Mnogo blagodaria!  Hug

# 3
  • Мнения: 171
Здравейте  bouquetДали някоя от Вас има координатите на Д-р Капнилов/имам предвид адрес,телефон и т.н./?Ще се радвам много ми помогнете! PraynigБлагодаря Ви предварително!

# 4

Общи условия

Активация на акаунт