за Корите Белла?

  • 12 445
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
 Днес правих баница с кори Белла,направо си скъсах нервите-те залепнали не могат да се отделят една от друга абе ужас.Като резултат и баницата не стана добре,интересува ме какви кори ползвате???

# 1
  • Мнения: 3 647
ами аз съм доволна от белла
може да им е бил изтекал срока а годност

# 2
  • Мнения: 513
Ползвам само "Бела" даже съм на мнение ,че са най -хубавите.

# 3
  • Мнения: 22 867
Аз също съм доволна от корите Белла, но сега като чета поста на little Suzy, си спомням, че също попадах на такава опаковка кори / доста отдавна беше/ - слепени, накъсани и трудни за работа. Не бяха с изтекъл срок за годност, направих една парцалива баница с тях, но не е приятно. Вероятно и при тяхното производство има определено количество брак, но не би трябвало да е за сметка на потребителите. Или да ги продават на по-ниска цена.

# 4
  • Мнения: 1 227
Ползвам корите на бела от години и по принцип съм много доволна от тях, но 2-3 пъти ми се случи да попадна на такива, каквито ги е описала Little Suzy. Обяснението за мен е, че в търговската мрежа не винаги се съхраняват съвсем правилно. Онова за повторното замразяване може да е "фатално" за корите....

# 5
  • Мнения: 426
 фамилия, са хубави!

# 6
  • Мнения: 843
                 Последните,  поне 10 пъти с "Белла" ,   не са ме подвеждали. но, ги купувам само от добри Хипермакети.   И съм сигурна в  датата на производство.
  Прозвуча снобски.  ooooh!  Имала съм късмет, вероятно с корите.
     Ако   корите ти се залепват, но не са мухлясали и нямат мирис, просто ги   пресуши леко на фурна.   ,  а, ако се откажеш и от това, просто ги поръси с масло и мъничко канела. Става невероятна домашна юфка.  / Тоест просто  препечените коричси ги натрошаваш и ги ползваш като паста.  Буквално.  Както намериш  за добре.

# 7
  • София
  • Мнения: 508
Peace И аз не съм доволна от "Белла"

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Фамилия май са най-хубавите.

# 9
  • Мнения: 1 564
Фамилия май са най-хубавите.
newsm10

# 10
  • Мнения: 236
мерси за мненията ще минавам на Фамилия Crossing Arms,а тази баница в кофата.

# 11
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ползвам корите на бела от години и по принцип съм много доволна от тях, но 2-3 пъти ми се случи да попадна на такива, каквито ги е описала Little Suzy. Обяснението за мен е, че в търговската мрежа не винаги се съхраняват съвсем правилно. Онова за повторното замразяване може да е "фатално" за корите....

Абсолютно си права.Замразяват,после по една или друга причина се размразяват,после пак във фризера и ето резултат.
Аз съм много доволна от листи "Олинеза",но от доста време не съм ги срещала никъде.Иначе и аз ползвам "Белла".

# 12
  • Мнения: 6 461
Не робувам на една и съща марка Mr. Green
Купувам всеки път различни кори за баница....Каквито ми попаднат пред погледа в магазина. Laughing
До сега оплакване съм нямала  Wink

# 13
  • Мнения: 1 227
Фамилия също са Бела.

# 14
  • Мнения: 1 352
Фамилия ползвам и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт