Преслава в "Горещо"

  • 4 325
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
      Докато всички се чудят какво се случва в личния живот на Преслава, в едно доста разкриващо (както признава и самата тя) интервю избраната за най-добра певица за 2006 година признава, че има ново гадже, което обаче не е бизнесмен, а най-обикновено момче от народа. Тя споделя, че са заедно от два месеца и че е влюбена. На учудения поглед на Венета Райкова, която не може да повярва, че певица от ранга на Преслава може да бъде с момче от народа, фолк дивата изпада в още по-големи откровения и разказва за предишното си гадже, с което са били заедно повече от две години и той е работил като охрана. Тази дълга връзка приключва и двамата се разделят, защото нямат време да са заедно и в един момент започнали да се питат: „Как ти мина месецът?” Водещата на „Горещо” подлага на тест финансовото състояние на Преслава, за да провери дали тя има богати любовници. На въпроса дали има собствено жилище Преслава признава, че все още живее на квартира, но съвсем наскоро се е сдобила със собствен апартамент, купен на изплащане. Още по-настоятелно водещата я пита вярно ли е, че тарифата за еднократен секс с фолк певиците е 5000 евро. Преслава признава, че и на нея са и предлагали същата сума, но тя е отказала.
     Разговорът продължава с въпроса дали Преслава е гадже на мъжа на Анелия – Коко Динев. Тя признава, че същност съвсем наскоро се е запознала с него и че е била на рождения му ден, както и много други нейни колежки. Преслава разкрива сензационната новина, че и самата Анелия е била там, което опровергава широко тиражираната информация, че не е присъствала на рождения ден на съпруга си.

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 21:41 от Шушон

# 1
  • Мнения: 2 897
Ако имам възможност,ще гледам.Симпатизирам й на Преслава.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ще ми е интересно и ще гледам.

# 3
  • Мнения: 1 273
Хихи ами май вече няма нужда да го гледам--всичко разбрах с 5 изричения.  Шушон спести ми половин--един час Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 149
Не забравяйте да гледате момичета ,а утре вечер ще коментираме.Защо ли плачеше Преслава?

# 5
  • Мнения: 2 495
Шушооооон....изпревариха те #Silly

# 6
  • Мнения: 5 468
Горещо нали е в събота? Ще го гледаме, какво да правим newsm78...

# 7
  • Мнения: 6 417
Аз я пускам предварително, щото утре да не кажете пак Шушоно, къде си?  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 818
Не са, не са, тая тема отдавна я има Wink

# 9
  • Мнения: 6 417
С кво ме изпревариха?  newsm78 Няма ли още някой да пусне същата тема?  Joy

# 10
  • Мнения: 2 495
Упссс, сори..не видях Blush

# 11
  • Мнения: 6 417
Наказана си!  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 149
И аз не видях че има такава тема-нищо лично.Моля за извинение  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 423
Защо ли плачеше Преслава?

  фолк дивата изпада в още по-големи откровения и разказва
  * че все още живее на квартира, но съвсем наскоро се е сдобила със собствен апартамент, купен на изплащане
  * че тарифата за еднократен секс с фолк певиците е 5000 евро.
  * че и на нея са и предлагали същата сума, но тя е отказала.
  * че същност съвсем наскоро се е запознала с него
  * че е била на рождения му ден, както и много други нейни колежки.
  * че и самата Анелия е била там

Е, вие не бихте ли плакали.
Аз бих се съдрала от рев.

# 14
  • Мнения: 2 013
Простете ме, но коя от всичките беше Преслава?

Общи условия

Активация на акаунт