една гадничка тема !?!?!

  • 5 368
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
Здрвейте мами smile3525
кат сме търгали да обсъждаме теми за пъпки да ви питам дали ви излизат пъпки по дупето и по задната част на бедрата и как се старявте стях Sick
Работя цал ден седнала и си мисля, че е от това, /преди тази работа нямах такива проблеми/, та си мисля дали е от това? или се дължи на нещо друго -като натрупаните 15 кг. в повече? smile3518

# 1
  • Мнения: 224
А да не е от бельото? Ако носиш прашки, те не защитават кожата на дупето от по-грубите платове. А се справям с бебешки крем на Нивеа Simple Smile !

# 2
  • Мнения: 7 723
 ooooh! навсякъде пъпки  ooooh!
За този вид , пъпки единственото, което мога да кажа е, че ми излизаха по време на бременностите ми, което отдавах на омешаните ми хормони през тези периоди Thinking
След ражданията- спряха да ми излизат  Wink

 Thinking Твърде вероятно е да ти излизат от много дълго седене  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 455
Не съм имала такъв проблем,но е твърде вероятно да е от седенето.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
Може би е по-скоро някакъв хормонален проблем - натрупването на 15кг не става току-така - отиди на лекар!

# 5
  • Мнения: 35 892
от найлоновия чорапогащник?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 544
.... натрупването на 15кг не става току-така...!

 О дааааааааааа с редовно папане и неставане от компютъра става и още как. Даже и с режим на храненето без движение си седят и не да мърдат .
А по темата - редовно ексфолирам с каквото имам- кафе, трици или просто с душ гел и много груба гъба(една на Ориглейм от преди  100 години) и се оправи проблема. 

# 7
  • Мнения: 2 220
И аз мисля, че е от заседяването на стола. На мен са ми излизали, когато кожата ми се е спарвала по някаква причина. Оправят се с хубав душ и проветрение на кожата.  Peace

# 8
  • Мнения: 4 053
от найлоновия чорапогащник?

възможно........ Confused

# 9
  • Мнения: 183
и аз си мисля, че е от седенето, ама какво да направя, като такава ми е работата...
От друга страна не ми липсва и движение - ходя и се прибирам /в повечето случаи/ пеша до работата и обратно, тичам нагоре надолу по 4 етажа стълби и др.
15 кг. отгоре ми останаха след бремеността, бях и повече Sick, но успях да сваля няколко bowuu
пък и за моя ръст от 177 не са чак толкова много............. Whistling
Чорапогащи не нося - много ги мразя, ако ми се наложи все пак в студа да съм с пола слагам силиконови чорапи, защото по някаква причина все късам чорапогащниците по шева /и то не защото ги опъвам/ или като ги обувам, сигурно с ноктите.
А иначе си се грижа за кожата, но съм забелязала, че когато няколко дни ексфолирам кожата има подобрение и в един момент положението  става още по трагично.......... Crazy newsm78, та се чудя дали да го правя

# 10
  • Мнения: 7 723
Що не се консултираш с дерматолог  newsm78

# 11
  • Мнения: 8 505
Прекарвам доста часове седнала.Пъпки не ми излизат.Не мисля,че седенето е причината.

# 12
  • Мнения: 6 461
Здрвейте мами кат сме търгали да обсъждаме теми за пъпки да ви питам дали ви излизат пъпки по дупето и по задната част на бедрата и как се старявте стях Sick
Работя цал ден седнала и си мисля, че е от това, /преди тази работа нямах такива проблеми/, та си мисля дали е от това? или се дължи на нещо друго -като натрупаните 15 кг. в повече?
Мисля,че причината не е от седенето.
По някога излизат пъпки на места където не желаеме. Thinking
Ако те притесняват много ,можш да си направиш консултация при специалист.
Аз в момента не работя ,но работата и на мен ми е била свързана със седене и пъпки не са ми излизали. Thinking

# 13
  • Мнения: 1 339
И аз имам същия проблем. Така и не съм разбрала от какво са тези пъпки. От седенето едва ли е... От това, че се носят предимно прашки също се съмнявам защото в повечето време нося бикини и то памучни. От излишни кг също се съмнявам да е... 
Много са неприятни. Точно в долната част на задните части. Нито може да се изтиска нито нищо, а много болят. Днес докато се къпах усетих, че отново ми е излязла една. До преди 1-2 седмици се борих се една и тъкмо бях забравила за какво става въпрос но ето, че отново ме нападна....  ooooh!
Ужасно е. Не знам лек против това. Седя си с пъпката и си я търпя  Tired

# 14
  • Мнения: 6 164
Прекарвам доста часове седнала.Пъпки не ми излизат.Не мисля,че седенето е причината.

И аз доста седя, не може да е от седене. По-скоро материя или нещо хормнонално. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт