МИЛУМИЛ ХА как да го давам

  • 404
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
момичета досега кърмих бебо/1 месец/ но се налага да започна с АМ взех МИЛУМИЛ ХА не защото имаме алергия а като превантивна мярка давам му 120 мл вода +4 мерителни лъжички става 130 мл от които изяжда 90 на опаковката пише 5-6 приема как да ги давам

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 07:54 от Vivi

# 1
  • Мнения: 56
тъй като бебо е бил досега на кърма и е ял през 2-3 часа и още яде вечер,Моля Ви посъветвайтеме през колко часа да го храня, вечер да го храня ли?  Дайтеми съвети как да го залъжа ако интервала м/у храненията е по голям,а той иска да яде

# 2
  • Мнения: 601
До колкото разбирам бебето е на 1 месец, а? Ако е така, то няма какво друго да му даваш м/у храненията. Много е малък. Само АМ. На опаковката има схема за храненията по месеци.

# 3
  • Мнения: 508
Ами то постебенно бебето ще си регулира режима. Давай му както си кърмила до сега. Мисля, че на тази възрас трябва да яде 7-8 пъти, включително и през ноща. Ако е гладно между храненията, няма какво да залъгваш, даваш мляко. Но мисля, че скоро ще си направи само режим на около 3 часа. Аз какво правих. Започнах АМ на около 3.5 м. На тази възрас трябва да изяжда около 130 мл., но тя изяждаше не повече от 90 мл. и си изкарваше 3 ч. После си увеличи количеството. Незнам, но мисля, че 5 хранения на един месец са малко. Е, ако си решила да спреш храненията през ноща може да даваш водичка, ако иска де Wink

Общи условия

Активация на акаунт