Пуловерите - мода и начин на употреба

  • 681
  • 9
  •   1
Отговори
  • тук
  • Мнения: 510
Искам да ви попитам какво мислите за пуловерите, жилетките и другите плетени неща. Аз отдавна не съм си купувала, но гледам, че са станали модерни май, особено по-дълги с колани и т.н.  hahaha
Но имам спомен, пък и опита с пуловерите на малката го доказва, че е супер неразумно да се влагат пари в подобни дрехи - или се завалят #Cussing out, или се разпъват  #Cussing out или се свиват #Cussing out. И то май независимо от това колко пари си дал (съдя от детските, които купувам от светонивните марки). Сега знам, че има български някакви, не много скъпи, но не знам дали и 30 лв. си струва да дам, ако няма да го обличам - или защото е грозен или защото се захабява бързо.

Дайте ми съвет или споделете опит, моля ви.  Praynig

# 1
  • Мнения: 185
Aз много харесвам и нося пуловери HugМного зависи как ще ги переш и с какво (най-добре на ръка и със спец.препарати за плетиво)Също знам,че не се закачат да съхнат със щипки,а на закачалка или само ги мяташ на тела(простора)  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 455
Зимата това нося и рядко се случва да се получат топчета на на някои модели.
Иначе жилетки обожавам,имам над пет модела и пак бих си купила ако харесам.
Сега се сещам,че имам една любима плетена блуза от 5 години и е като нова,не е мръднала Peace

# 3
  • Мнения: 1 449
Напоследък имам непоносимост към пуловери или поло даже със малко съдържание на вълна, пък била тя и мека Flutter
Бих носила памучни само...

# 4
  • Мнения: 8 505
Не обичам.Не купувам.Никой от семейството ми не носи.

# 5
  • Мнения: 599
Аз обожавам, цялото ми семейство носи. Зависи от качеството на пуловера колко време ще издържи. Например моя приятелка има магазин, подари на мъжа ми един много хубав, но турско производство - изглежда доста износен вече след няколко обличания. А аз се грижа специално за пране, простиране и т.н. А за сметка на това има и един на много години - Диор - който вече е излязъл от мода и става смао за вкъщи, но не е мръднал, толкова е мек и фин, не се завалва....

Аз пера или с Первол, или с Фрош. Простирам върху хавлия, като го заглаждам, не го преразтягам, после кръстосвам ръкавите отпред, за да не висят. Имам и машинка за стригане на топченца на позавалялите се.

# 6
  • Мнения: 4 916
Много обичам плетени неща  Peace

# 7
  • Мнения: 231
Аз нося плетиво,а в момента е и модерно.Качеството не зависи от цената според мен трябва да разбираш малко за да те лъжат по малко търговците,също е важно и как и с какво ги перем плетивата.  wash hang 1ironing

# 8
  • тук
  • Мнения: 510
Мами, които обичате пуловерите, благодаря много за отговорите. Искам да ви помоля да ми препоръчате магазини от които купувате.

# 9
  • Мнения: 599
Зависи колко парички можеш да отделиш....... Аз имам доста Бенетон, за мен не са върха на качеството, но... В т.нар. магазини за маркови стоки на ниски цени има добри попадения - например за 35 си взех Рокобароко, много хубав  Peace Колко е наиситна Рокобароко не ме интересува, честно казано. Важното е, че е много хубав, мек и качествен.

Общи условия

Активация на акаунт