дебитна карта от прокредит банк

  • 1 081
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
момичета,моля някой ако знае да ме светне по въпроса.имам дебитна карта на въпросната банка,но от около три месеца се оказа,че не са ми внасяни пари в нея.тоест тя е празна.понеже съм си дала в декларацията за нои номера на тази банкова сметка,се притесних данеби сметката ми да е закрита.ще се обадя в понеделник да питам,но ако някой знае как стоят нещата,нека ми пише. Confused

# 1
  • У дома
  • Мнения: 96
По принцип не могат да ти закрият сметката без да те уведомят. Би трябвало сметката ти да е активна. Картата актвна ли не прите винаги моеш да си ги изтеглиш на гише в банката.

# 2
  • Мнения: 160
мерси много.картата ми е активна,но се притеснявам дали сметката е.но и аз така си мисля,че немогат да я закрият без да ме уведомат Thinking

# 3
  • Мнения: 17 546
Като си оправиш нещата с картата, бегай бързо от тази банка!

# 4
  • Мнения: 160
а може ли малко повече информация,че ми стана интересно.аз чесно казано почти не съм имала взимане-даване с тях,но фирмата ни работи с тази банка и ми беше по-удобно да си извадя сметка там.може да ми пишеш и на лични.

# 5
  • Мнения: 6 992
Да, защо? Аз съм им  клиент от 4 години и не съм имала проблеми? Не че пък и кой знае какви контакти съм имала, де.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 104
прокредит са абсолютни мизерници и са супер некоректни освен това

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз пък съм много доволна от тях. Не ми струва нищо да плащам каквото пожелая, да тегля или да плащам през ипей. Банката работи до 19:30 и събота до 14 ч. Извлечението е безплатно на място. Но не ми е и нужно поради интернет банкирането. Вече са ми свикнали и ме знаят, че имам все някакви много сложни измишльотини и ми връзват, както се казва.
Нямам никакви оплаквания от тях като потребител, който не взима кредити по принцип.
Мъжът ми е към Райфайзен по принуда, ами там за добър ден е 0,20 ст.

Питанката обаче не е затова и по темата не мога да отговоря. Мисля проблемът не е в банката, а някъде из държавната администрация, но и това е странно, щото те веднага звънят, ако не могат да преведат парите.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт