Велоергометър?

  • 1 174
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Реших да си купя велоергометър, но първо да се консултирам с вас. Видях, че в Технополис има такива по 230 лв. и имам възможност да дам такава сума, не повече, но не знам каква в разликата с по скъпите и дали си заслужава. Има ли ефект от него? Колко време на ден трябва да карам за да има резултат и само в областта на краката ли действа? Моля да помогнете по моите питанки.

# 1
  • Мнения: 2 159
и аз се интересувам Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 342
Реших да си купя велоергометър, но първо да се консултирам с вас. Видях, че в Технополис има такива по 230 лв. и имам възможност да дам такава сума, не повече, но не знам каква в разликата с по скъпите и дали си заслужава. Има ли ефект от него? Колко време на ден трябва да карам за да има резултат и само в областта на краката ли действа? Моля да помогнете по моите питанки.

Ефект за какво?
Аз съм доволна - за поддържане на форма е подходящ. Ако искаш да отслабнеш с повече от няколко килограма или да оформиш отпуснато и нетренирано тяло - не става.
Забелязвам ефект в областта на краката и корема.
Стяга в известна степен, помага ти да се чувстваш тонизиран и във форма.
За по-видими резултати от домашните уреди - кростренажор или бягаща пътека, но пък съответно са по-скъпи.

# 3
  • Мнения: 630
Лично аз бих си купила кростренажор.   Peace На велоергометъра не мога да кача пулса на 135, за да горя активно. Не, че не го ползвам, но според мен не е толкова ефективен. Става за поддържане на постигнатото /+ Л Карнитин + разни неопренови колани или бермуди/, но ако искаш резултат, като намаляване на тегло, общо стягане - лично мое мнение - няма да ти свърши работа.
Ако искаш финни бедра трябва да се върти поне45 мин. на минимално натоварване. Иначе ставаме като римски пехотинец - поне аз.  Не го препоръчвам.

# 4
  • Мнения: 7 186
И аз предпочитам кростренажор пред велоергометър. Натоварва по- интензивно тялото.
За ефекта, както е казала Тони, става за поддръжка, но ако търсиш ефект цялостно оформяне и стягане на тялото, няма да стане само с един уред.

Общи условия

Активация на акаунт