SMS за благотворителност.

  • 714
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 601
Има много майки, които имат нужда от помощ за операция например и съм сигурна, че много от нас могат да помогнат. Толкова ли е трудно да се вземе един 4-цифрен номер за sms-и(малко лаишки го казах, но мисля, че ме разбрахте)?
Почти всяка от нас може да отдели 2-3 лв, а като се съберат, това са много пари. Ето, например аз бих изпращала за всяко дете, за което напишете тук. Много по-лесно ще ми е, от колкото да ходя до банката.
Някой знае ли инфо за такива телефони? Толкова ли е сложно?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Има много майки, които имат нужда от помощ за операция например и съм сигурна, че много от нас могат да помогнат. Толкова ли е трудно да се вземе един 4-цифрен номер за sms-и(малко лаишки го казах, но мисля, че ме разбрахте)?
Почти всяка от нас може да отдели 2-3 лв, а като се съберат, това са много пари. Ето, например аз бих изпращала за всяко дете, за което напишете тук. Много по-лесно ще ми е, от колкото да ходя до банката.
Някой знае ли инфо за такива телефони? Толкова ли е сложно?

вероятно е възможно,но ние не се занимаваме с такова набиране на средства.Нямаме право и не можем да го правим.
Сложно е,да,мноооооооооого е сложно и не се сещам в момента кой е наясно с детайлите newsm78

Общи условия

Активация на акаунт