момичета, а спирала за обем?

  • 1 906
  • 37
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 917
Препоръчайте хубава спирала, която да прави обемни мигли... Сега ползвам Loreal Double Extension, но ми слепва миглите и стават още по- редки.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Аз съм доволна от тази на Мейбълин - тъмно синя опаковка, казва се Volum' express. Има я и във водоустойчив вариант, но аз ползвам обикновената.

# 2
  • Мнения: 5 299
Никоя спирала не може да  направи миглите ми по-обемни Crazy

# 3
  • Мнения: 1 564
И аз ще следя темата с интерес.Тази,Мастърпийз за какво е ?(Която е с една Гейша)

# 4
  • Мнения: 54
И аз харесвам мейбьлин тьмно синята

# 5
  • Мнения: 1 564
Аз съм доволна от тази на Мейбълин - тъмно синя опаковка, казва се Volum' express. Има я и във водоустойчив вариант, но аз ползвам обикновената.
Аз ползвах такава,но много бързо ми изсъхна.

# 6
  • Мнения: 1 986
И аз ще следя темата с интерес.Тази,Мастърпийз за какво е ?(Която е с една Гейша)
Аз съм ползвала няколко пъти тази спирала-доволна съм от ефекта,но точно обема не й е силната страна WinkПо-скоро разделя много добре миглите и им придава по-изразителен вид Peace
   За обем мога да препоръчам "2000 калории" на Максфактор Peace

# 7
  • Мнения: X
Аз  съм много доволна от Glamour на  Bourjois.

# 8
# 9
  • Мнения: 5 313
от тъмно синята не Мейбълин съм доволна.

# 10
  • Мнения: 4 151
Аз съм доволна от тази на Мейбълин - тъмно синя опаковка, казва се Volum' express. Има я и във водоустойчив вариант, но аз ползвам обикновената.
Peace

# 11
  • Мнения: 664
Inimitable на Chanel, ползвала съм много спирали, за мен тя е абсолютния връх!

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз чувам невероятни отзиви за новата на Буржоа - no to clumps yes to volume или нещо от този род. Усещам как в четвъртък тършувам из ЦУМ за нови жертви на лицето ми и това ще е една от тях! Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 224
Max Factor 2000 Calorie! Използвам я от години и съм доволна.

# 14
  • Мнения: 2 978
Буржоа Peace
Сега съм с Мейбълин- тази с бялото и черното...Много мазна е в началото и цапа... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт