molq za mnenieti vi

  • 1 308
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Predvaritelno se izvinqvam 4e ne pi6a na BG. I taka eto i moqt vapros mami vazmojno li e da sam zabremenqla na 3 i 6-7 den sled M.Mnogo e rano za testove ai mai to4no sega ne iskam da sam bremenna za6toto imame problemi s priqtelq mi i neznam kae 6te mu izleze kraq.Molq vi za otgovor 6te se pobarkam ve4e.O6te vednaj se izvinqvam

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Редовен ли ти е цикълът и колко дни е? Пиши на кирилица! Има кредор!

# 2
  • Мнения: 22
Цикълът винаги мие точен като часовник 27-28дни. Много ми е притеснено при други обстоятелства много бих се радвала ако съм бременна но точно сега незнам може би ще направя аборт. Дано всичко се оправи.Та значи по точно М ми доиде на 13.02 продължава винаги 3-4 дни.

# 3
  • Мнения: 4 700
би било въzможно. Сперматоzоидите могат да оживеят до 5 дни в подходя6та среда. Направи си кръвен тест другата седмица, ако няма6 търпение.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Хм, при цикъл 27 дни - вероятно ову около 12-13-ти ден; 4+7=11, значи има вероятност, но още е рано да се каже със сигурност; овулацията е била около 24 - 25.02, значи към 8 -9-ти март можеш да пуснеш кръвен тест...

# 5
  • Мнения: 22
Най странното ми е че винаги си усещам увото болят ме яйчниците много а този месец нищо не усетих освен бяло течнение нощо друго. Възмовно е да не сам си усетила увото но до сега винаги кам 13-14 ден много ме болят яйчниците.Незнам какво да мисля и незнам на кое ще се зардвам повече.Ще бъда щастлива ако сам бременна но.... оффф незнам побърквам се вече, заедно сме от 5 години и живеем заедно но нпоследък сме доста поизнервени и незнам дали сега е момента, той със сигурност няма да ми даде да направя аборт ноо ис тази караници незнам докаде щв стигнем. сори за дългия пост но имах нужда от това

# 6
  • София
  • Мнения: 35 813
Най странното ми е че винаги си усещам увото болят ме яйчниците много а този месец нищо не усетих освен бяло течнение нощо друго. Възмовно е да не сам си усетила увото но до сега винаги кам 13-14 ден много ме болят яйчниците.Незнам какво да мисля и незнам на кое ще се зардвам повече.Ще бъда щастлива ако сам бременна но.... оффф незнам побърквам се вече, заедно сме от 5 години и живеем заедно но нпоследък сме доста поизнервени и незнам дали сега е момента, той със сигурност няма да ми даде да направя аборт ноо ис тази караници незнам докаде щв стигнем. сори за дългия пост но имах нужда от това
Миличка, ако е станало - радвай се. Чакаш ли  да дойде подходящ момент, може и да е късно.
Аз от много чакане-пропуснах шанса да имам второ дете.
Неможех да допусна, че ако поискам няма да стане.Тази работа с много сметки не става.
Щом е писано сега да стане - приеми го и бъдете щастливи.Може точно това да ви е липсвало. Grinning

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
За възможно - да, възможно е, но е малко вероятно. Не си го набивай като основна мисъл, не се страхувай още от сега, защото от шубе и притесненя може и да ти закъснее и тогава ептен ще се пищисаш. Успех, мила и дано резултатът е такъв какъвто ти го искаш.

# 8
  • Мнения: 1 335
Аз ужасно се извинявам предварително Embarassed, ама защо не се пазиш? ...3,6 и 7 ден на М ..., миличка, не те поучавам, но е нужно много малко, за да се предпазиш от бременност. Последиците могат да са сериозни (основно за теб самата, но не само) ... Размисли добре какво да правиш ако е станало.  Мисли и за себе си. Аз съм от тези, които сме загубили желано бебе и съм пристрастна, признавам си. Извинявам се още веднъж ако звуча .... неприятно.
Желая ти най-доброто за теб, късмет и здраве  bouquet

# 9
  • Мнения: 22
 Много ви благодаря за подкрепата чуствам се малко по спокйна.Ние наистина се обичаме и много пъти сме говорили на темата за дете и той твърди че иска но винаги казва нека първо си стъпим на краката и тогава да си оправим жилището и т.н.Но ако е станало със сигурност ще родя. Още веднъж много ви благодаря за мненията. а относно пазенето до преди 1 година пиех противозачатъчни но сега вече не и от тогава насам си правим такива експерименти пак ако стане добре дошло.

# 10
  • Мнения: 1 919
 newsm78 съмнявам се , че си забременяла но ще се разбере...някой жени забременяват докато са в цикъл...имам такава позната....а какво хубаво бебе има Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 206
 И според мен няма за какво а се тревожиш. Шансовете да си забременяла са почти минимални
Успех  bouquet

# 12
  • Мнения: 410
Predvaritelno se izvinqvam 4e ne pi6a na BG. I taka eto i moqt vapros mami vazmojno li e da sam zabremenqla na 3 i 6-7 den sled M.Mnogo e rano za testove ai mai to4no sega ne iskam da sam bremenna za6toto imame problemi s priqtelq mi i neznam kae 6te mu izleze kraq.Molq vi za otgovor 6te se pobarkam ve4e.O6te vednaj se izvinqvam
neka ti dam moeto mnenie mila ako iskash da imash dete go ostavi i mu se radvai,problemite vse niakak ste se reshat,az na 21 god.pravih abort po sastata prichina i sega sam 30 i ot 1 god se opitvame za bebe i niama mnogo me e yad da prostotiyata koyato napravih no togava misleh che e pravilno

Общи условия

Активация на акаунт