търся си моми4е за фитнес от пловдив

  • 881
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
няма с кой да ходя на фитнес. ВСеки или е зает с изпити или го мързи. Видях че едно момиче/жена Hug беше пуснала подобна тема и реших и аз да си намеря човек, с който да тренирам от време на време. Тренировката е по-лесна когато има с кой да я споделиш   Hug     Дано има желаещи  Thinking

# 1
  • Мнения: 24
забравих да кажа че който иска да се свърже с мен skype fifi_88_ приемам всякакви сериозно хора, които са решили да променят живота си

# 2
  • Мнения: 630
Странно ми е защо искаш да ходиш с някой на фитнес.  newsm78 Ако искаш да тренираш липсата на компания не може да те спре.
За мен например времето е ценно и не мога да го губя в приказки между упражненията. И винаги ми е било странно - отиват 2 приятелки, лафят си нон стоп, понаправят това онова и... тренирали.  Аз на фитнес не поглеждам даже в страни.

# 3
  • Мнения: 7 186
Аз също предпочитам да ходя сама. Била съм и с приятелки, но се разсейвам и се мотам. Предпочитам да си свърша работата по най- бързия начин и да изчезвам.
Да не говорим, че всеки си има ангажименти, трябва да се търси удобно и за двете време и т.н. И става сложно. Освен ако и двете не разполагате с много свободно време.
Ако не намериш компания, пробвай сама, не е страшно. Sunglasses

# 4
  • Мнения: 24
мотивацията ми е адски голяма - от 7 дни ям само месо и зеленчуци дори газирано не пия, а хляб и сладко отдавна съм забравила какво значат, но е друго да знаеш, че когато отидеш да се потиш и мъчиш във фитнеса някой е с теб и те подкрепя в това, което правиш. Аз поне си мисля, че ще има положителен резултат, ако не бъда сама.

# 5
  • Мнения: 2 220
И аз винаги съм предпочитала да ходя на фитнес с приятелка. Не сме се мотали  Naughty. Но е много по-приятно да си бъбриш с някого, докато си на велото, примерно.  Peace
За съжаление, fifi_friend, не мога да се присъединя към теб.

# 6
  • Мнения: 24
много жалко  Sad но поне се надявам, че някой ще изяви желание и тази тема няма да се загуби из форума Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 7 186
Пиши в коя зала искаш да ходиш, може да се сработите с някой, който ходи там или пък му е на удобно място.

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз също предпочитам да ходя сама. Била съм и с приятелки, но се разсейвам и се мотам. Предпочитам да си свърша работата по най- бързия начин и да изчезвам.

 Peace

# 9
  • Мнения: 420
Ох, на мен ми се ходи, обаче съм мързелива и никога не съм посещавала фитнес, а имам килца за сваляне.

# 10
  • Мнения: 2 492
И аз съм на мнение , че самичка си оползотворявам времето по - добре !
Преди време ходех на плуване - в дните , когато бях сама правех с около 20 дължини повече .
През цялото време трябваше да се съобразявам с нея , защото се сърдеше ако не я изчакам или ме спираше между дължините с постоянно бърборене .
Обичам си приятелките , но предпочитам да спортувам самичка ... а стимула ми може да дойде и от непознати хора в салона , изваяното тяло на някоя мацка или коментара на инструкторката , за напредъка ми ! Wink

Общи условия

Активация на акаунт