Количките Bertoni

  • 698
  • 5
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 66
Здравейте момичета,

Искам да ви попитам ползвали ли сте количка на Bertoni и дали сте доволни от тях, защото в момента гледам второто си дете и си имам количка - триколка на Chipolino, но ми е много неудобна и тежка и ще си взема нова- летен модел и не бих искала пак да сбъркам в избора си. Харесах си един летен модел на Bertoni  от каталога им и ще съм ви благодарна, ако споделите мнението си.

# 1
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Аз също съм с Чиполино, но недостатъкът им е че са изключително тежки. Миналата година си взех модел на Бертони, мисля че се казваше СТАР. Доволна съм, върши ми страхотна работа. Много е лека и се сгъва на чадър и не взима много място. Сега с нея основно излизаме. Недостатък е че няма пълно легнало положение, въпреки че за мен няма значение  тъй като така или иначе не спим навън. Но има други модели на бертони, които го имат.
Но тогава беше края на лятото и нямаше в склада много летни колички а и беше мисля някъде около 50 лв..За тези пари толкова.
Друг недостатък, който за мен вече е важен багажникът е малък и не може да се товари. Но май на повечето мами това не им прави впечатления. Така, че за мен добре си се ориентирала, само трябва да си избереш модел.
П.С. А и другият недостатък е че отпред не помня как се казваше грифин newsm78, мисля не се маха на моята и малко трудно я свалям от количката, тъй като е малко тесничко не е така широко като при Чиполиното.
Като съм с мъж ми предпочитам си Чиполиното и не случайно му казваме "джипа" Wink
Успех с избора!

# 2
  • софия
  • Мнения: 66
Жани, благодаря за отговора.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз имах този модел на  Бертони http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_107&products_id=1143
и съм много доволна има почти легнало положение,широка е купих ме я когато малкия беше на 7-8 месеца и до преди няколко месеца си я ползвахме не е мръднала количката, сега е при майка ми и понякога като ходим по надалеч пак си я ползвам.

# 4
  • София
  • Мнения: 659
Ние имахме лятна количка наследство от каката, но се счупи и си взехме на Bertoni Foxy. Миналото лято струваше 80 - 85лв. Има напълно легнало положение, табличка за детето, която можеш да махнеш и табличка за мама (Мисля, че също може да се сваля). Предните колела се въртят, а може и да ги застопориш, лека е, с голям кош за багаж и лесно се сгъва . С две думи доволна съм. Само не си купувай модел Sunny голям боклук са. Вярно струват само 50 -ина лв., но на всички познати им се счупиха за няма и два месеца возене.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Имам лятна 68-70 лв 2005 година, ползвах я година и малко и е здрава.

Общи условия

Активация на акаунт