The O.c

  • 1 159
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Дали ще има 5 сезон newsm78
Този филм е страхотен и много ми се иска никога да не свършва Flutter

# 1
  • Мнения: 2 229
Тц, има 14 епизода от 4ти и това е. (ако 3ти е този в който накрая Мариса умира, може да бъркам номерацията)

# 2
  • Мнения: 226
Аз последно гледах 4 сезон 16 епизод свалих си го от нета

# 3
  • Мнения: 803
Аз последно гледах 4 сезон 16 епизод свалих си го от нета

Не, няма да има. Сериалът официално свърши.

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
и аз се 4удех .. като по4нах да гледам останах с отворена уста ... много на бързо ги претупаха и ги ожениха и пораснаха .. стори ми се последен ..ама последен
 4ак мъ4но ми стана  Mr. Green
 бях свикнала със сериалите дето гледам и този май е първият които свършва така нео4аквано .
 а защо го прекратиха ? някакви клюки ?

# 5
  • Мнения: 1 393
Не го гледам вече от доста време, така че не мога да кажа кой е последния епизод (Мариса обаче със сигурност умря в последния такъв от миналия сезон), а и самия сериал го спряха и повече няма да го има - т.е. край с ОС.

Спряха го поради много нисък рейтинг.

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, неориентираното чучело (Мариса) ги напусна и половината зрители си отидоха с нея. Лично аз по скоро бих започнала да го гледам след напускането на онова същество, отколкото обратното. А оня ден видях сестра и на снимка, оттогава сънувам кошмари. Миша Бартън направо е красавица в сравнение с нея...

# 7
  • Мнения: 361
на мен Миша Бартън ми харесва симпатична е  Wink
сериалът не беше лош ,но се изчерпа

# 8
  • Spain
  • Мнения: 3 750
на мен пък хи4 не ми харесваше тя . не мога да разбера какво си навири носа след сериала .. жалко 4е половината хора са си заминали с нея .. ама вината е в сценаристите - малко глупаво беше така да се развиват нещата в последния сезон - така да се каже нео4аквано .
Малката Госпожица Мърморана пусни снимка на сестрата да се поплашим и ние .
все се 4удех какво и харесват хората - за мен нито тяло има нито лице  Rolling Eyes newsm78

# 9
  • Мнения: 157
Това беше единствения сериал, който мъжа ми гледаше с мен Laughing Иначе си пускаше някой мач и в кухнята да си го гледа  Mr. Green И на мен много ми допадна, макар последния сезон сякаш не беше толкова интригуващ и завладяващ, не мислите ли?

# 10
  • Мнения: 2 229
Мда, неориентираното чучело (Мариса) ги напусна и половината зрители си отидоха с нея. Лично аз по скоро бих започнала да го гледам след напускането на онова същество, отколкото обратното...

А, взе ми думите от устата, бях гледала 5-6 епизода от този сериал, но специално изгледах последния епизод, в който Мариса умря. Mr. Green

Миша Бартън не е виновна, но героинята й беше голяма оФца, имаше точно три изражения през целия сериал - на сърдита, още по-сърдита и нацупена. Tired То бива недоволство от живота, ама... ooooh!

Може ли някой да разкаже какво става най-накрая все пак? newsm78

# 11
# 12
  • Мнения: 803
Миша Бартън не е виновна, но героинята й беше голяма оФца, имаше точно три изражения през целия сериал - на сърдита, още по-сърдита и нацупена. Tired То бива недоволство от живота, ама... ooooh!

Може ли някой да разкаже какво става най-накрая все пак? newsm78

Kирстен и Санди имат момиченце, Самър и Сет се ожениха, Джули (майката на Мариса) има дете от бащата на Райън, Райън и Тейлър още са заедно, Райън е в колеж, завърши го и стана архитект (или строителен предприемач, нещо подобно), на излизане от офиса си видя едно малко момче, което му напомни на него преди Санди Коен да го прибере в дома си. Райън попита детето дали има нужда от помощ и така свърши финалната серия.
Всичко гореизброено се развива в един епизод. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 491
Sick
Доста ще трябва да си поиграят пластичните вълшебници. Тя и Мариска (Миша де) си има патешка уста, да не кажа човка, но и аз не съм прелест ненагледна, тъй че да не коментирам много...
Що да е свършил неочаквано сериалът? Баш си имаше завършен край - показаха какво се случва с всички главни герои. Гледала съм сериали, които са завършвали къде-къде по-отворено...

# 14
  • Мнения: 77

Kирстен и Санди имат момиченце, Самър и Сет се ожениха, Джули (майката на Мариса) има дете от бащата на Райън, Райън и Тейлър още са заедно, Райън е в колеж, завърши го и стана архитект (или строителен предприемач, нещо подобно), на излизане от офиса си видя едно малко момче, което му напомни на него преди Санди Коен да го прибере в дома си. Райън попита детето дали има нужда от помощ и така свърши финалната серия.
Всичко гореизброено се развива в един епизод. Mr. Green
[/quote]
 Забрави да кажеш, че  Съмър и Сет станаха баба и дядо  Joy т.е. заека Палачинка си роди зайченца. А Раян той нали е такъв мачо  Laughing през половината филм се разхождаше с доста голямо парче стъкло забито в гърба и след като му го махнаха в болницата стана и си тръгна човека.
 Бяхме луди фенове на сериала, първи и втори сезон бяха много добри, дори зарибявахме нашите кумове да го гледат. Тогава имаше какво да се гледа, а и Мариса не дразнеше толкова. Третия сезон беше пълен с недомлъвки и недоизказани обеснения между Раян и Мариса, която така и не разбра какво иска от живота.  И вместо да ни разтоварва сериалчето заради тези изпълнения ми ставаше тъпо. А четвъртия сезон направо е боза.  Жалко.

Общи условия

Активация на акаунт