Темата на"НОВА"-хапчета за отслабване

  • 1 867
  • 19
  •   1
Отговори
Момичета гледахте ли днес 03.03.темата на "НОВА"за хапчетата за отслабване,мале ужас ooooh!не им вярвайте на тези хапове момичета Naughtyказаха,че дори вредни могат да са,съдражането което е по опаковките не отговаряло на истината.Даже не би трябвало да се продават по аптеките,всичко е да ни вземат паричките за сметка на здравето ни ooooh!аз се разубедих и разочеровах,не бих си купила Naughtyдаже даваха 2 момичета,който в интервЮто споделят за неприятностите след вземането на тези хапове #Cussing outИ ВРЕДИТЕ ОТ ТЯХ #Cussing out

# 1
  • Мнения: 3 647
хехе ами така си е 
аз съм против хапчетата - тези за отлябване най- много
 без глад и движение нищо не може да се получи
 Twisted Evil макар че на всички ни се иска да има магически хап ....

# 2
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз също съм против тези хапчета. Самият факт, че не се продават на други места / най-вече и в аптеките / ми е доста съмнително. Смятате ли, че някой ги е проверявал преди да бъдат внесени? Че е имало контрол от страна на държавата? дълбоко се съмнявам.  Аз лично, не смятам, че Нова Телевизия си прави актив от цялата тази работа

# 3
  • Мнения: 2 220
Наистина не трябва да си кой знае колко компетентен, за да разбереш, че тези китайски хапчета за отслабване са пълен фалш. Съжалявам само, че ги препоръчах на майка ми след толква доволни тук в темите....  Cry

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 779
Е, поне направиха реклама на форума.. малко черна реклама, но пак реклама. Това в кръга на шегата иначе аз лично не мога да разбера защо след всичкото казано и тук от мненията на момичетата, и от нова телевизия, и от лекарската експертна оценка все още продължава да се води тема и да се пият тези хапчета?Доколкото последно проверих някои от момичетата все още ги пият и си коментират резултатите... какво трябва да се случи, за да ги спрете тия хапчета? Оправданието 'напълно съм се отчаяла, нищо не ми помага, ти не знаеш какво е' въобще ама въобще не върви даже бих го нарекла глуповато и детинско. Здравето си е здраве и стремежа към желаната фигура в никой момент не би трябвало да го застрашава. Мое мнение.

# 5
  • Мнения: 4 473
И пак цитираха и показаха форума Peace Интересно кои са коментиращите момичета, очевидно съфорумки Wink

# 6
  • Мнения: 4 151
хехе ами така си е 
аз съм против хапчетата - тези за отлябване най- много
 без глад и движение нищо не може да се получи
Peace

# 7
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Кажете по-подробно какво казаха в това предаване тоя път? Какви момичета са давали и с какво са цитирали форума?

# 8
  • Мнения: 4 916
И смъртен случай да има, пак ще се намерят жени, които да искат да пият тези хапчета и да обвиняват лобораториите и лекарите в заговор. Така че не се товарете с мисли за тях - можеш да помогнеш само на човек, който е готов да приеме помощ  Naughty

# 9
  • Мнения: 1 339
Кажете по-подробно какво казаха в това предаване тоя път? Какви момичета са давали и с какво са цитирали форума?

дръндрън просто повториха същото от сутрешния блок. Нищо ново не казаха от предното предаване. Цитираха постове от форума, както и миналия път, на няколко момичета (включително и оново момиче със циреите)

# 10
  • София
  • Мнения: 3 360
Поне малко ефект да има- ще е прекрасно.
Аз никога не съм употребявала такива, но имам приятелка, която само с такива се тъпче- е, естествено не е отслабнала, но поне да не и навредят.
Много против съм.

# 11
  • Мнения: 2 492
Е, поне направиха реклама на форума.. малко черна реклама, но пак реклама. Това в кръга на шегата иначе аз лично не мога да разбера защо след всичкото казано и тук от мненията на момичетата, и от нова телевизия, и от лекарската експертна оценка все още продължава да се води тема и да се пият тези хапчета?Доколкото последно проверих някои от момичетата все още ги пият и си коментират резултатите... какво трябва да се случи, за да ги спрете тия хапчета? Оправданието 'напълно съм се отчаяла, нищо не ми помага, ти не знаеш какво е' въобще ама въобще не върви даже бих го нарекла глуповато и детинско. Здравето си е здраве и стремежа към желаната фигура в никой момент не би трябвало да го застрашава. Мое мнение.

Интересно ти е защо ги пият ... знаеш ли защо ?!?
Защото сме българи , защото винаги ще смятаме , че ние сме по - умните  !
Максимата - кои са тея , че ще ми казват какво да правя - важи с пълна сила .
И да стане нещо на някоя от пиещите , пак другите ще изкоментират как не е от хапчетата ...
Коментира се , че репортажа по Нова телевизия е поръчков  ,  как не показвали никакви факти , а цитирали форума .
Момичета , според вас цитираните мнения на момичета от форума , за това , че не се чустват добре , не са ли факти - не са ли признак , че нещо не е наред с тези лекарства .
Или това е нормалното за вас ... да ти е лошо , да ти се вие свят , да страдаш от безсъние , да загубиш напълно апетит , да ти пресъхва устата ... това не е ли достатъчно , за да се замислиш .
Това в близо 7 - 8 теми през мнение да четеш , как на някой не му е добре и да си убеден , че всичко е наред .
Четох за едно момиче , че си правило пълни изследвания и доволна обяви , че нищо й няма ... понякога последствията не се виждат веднага .
Мой близък човек си направи пълни изследвания и излезе , че е здрав ... уви след 3  - 4 месеца - последен стадий - рак ... а рака не са развива , за два дена .
Хареса ми мнението на едно момиче от дира , което беше цитирано от една майка тук  , много добре беше казано !
Да всеки решава за себе си ...  Sunglasses

 

# 12
  • Мнения: 4 916

Коментира се , че репортажа по Нова телевизия е поръчков  ,  как не показвали никакви факти , а цитирали форума .
 


Всъщност форума беше цитиран само с 3-4 изречения. По-голямата част от рехортажа беше за това как в тези капсули се продават в китайските магазини заедно с чорапи и изкуствени цветя - т.е. без никакъв контрол от страна на ХЕИ или Агенция по лекарствата, защото били хранителни добавки. Голяма част от репортажа беше и за лабораторията, която е направила химически анализ на капсулите и беше открила, че вътре всичко е химия и в никакъв случай не са билкови, за каквито ги рекламират. Имаше информация и за български разтворими витамини, които са с действието на газирана вода, т.е. нямат никакъв медицински ефект.

# 13
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
За съжаление ще продължават да си ги пият и да си казват колко са полезни, понеже отслабват, и колко са тъпи тея от Нова, и как може да спрат невероятния лек и т.н....
Така както мен ме наругаха няколко човека в темата за капсулите, като им казах да помислят малко, така ще бъде и с всеки друг, който дава "акъли", независимо дали е от Нова, от форума или от не знам къде ......

# 14
Безкрайно благодара на НТ за това, че е загрижена за моето здраве. Само ми е интересно защо при тази грижа за доверчивата част от човечествоте не споменаха производителите на всички български витамини и билкови добавки в които се е оказало, че няма витамини и нама билки. Вие не се ли замислихте - защото когато нямат факти а съм сигурна че нямат не могат да посочат нито една фирма производител - просто ще ги осъдат за клевета. Обявиха името на един китайски производител който въобще не е чувал за обвиненияна на НТ. А чуе ли съм сигурна че ще има последствия. В прословутия китайски на Пиротска има сертификат от производителя , а и те са се сетили да направят анализ и вече съставките ги има. Интелигентната репортерка можеше да да си свърши работата докраи и да проследи линковете които загрижени момичета бяха пуснали. Фирмата която произвежда хапчета при които има смъртни случай е съвсем друга и хапчетата са други. Абе като кажат , че сестрати е курва ходи докажи че нямаш сестра! Българите трябва да се научат да мислят а не да се оставят да ги маниполират. Даже интервю видяла, къде го видя бе маце че аз него видях - само различни гласове четяха. Айде със здраве а аз ще хода да чакам белким тази нощ се гътна за удоволствие на НТ!

Общи условия

Активация на акаунт