Как се справяте с комарите?

  • 1 148
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 508
Здравейте! Изядоха ми детето тъпите комари #Cussing out #2gunfireКак се справяте? Ние сме още малки и незнам машинките за комари дали не и вредят? newsm78  : #Cussing out

# 1
  • София
  • Мнения: 3 610
Какви комари по това време newsm78 ShockedИначе лятото слагах машинка на големия,като беше бебе,но да е по-близо до прозореца,а не до бебето.Сега нямах този проблем с бебето,защото имах комарници на всички прозорци Peace

# 2
  • Мнения: 243
Слагах от машинките на Райд, но близо до прозореца, и колкото се може по далече от бебето. И нямаше никакви проблеми. Peace

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Слагах от машинките на Райд, но близо до прозореца, и колкото се може по далече от бебето. И нямаше никакви проблеми. Peace
И аз така, ама от къде по това време комари? Ти сигурна ли си, че са комари, да не е нещо друго?

# 4
  • Мнения: 243
Напълно е възможно е да са комари, но не от тези който влизат от вън, а има такива който се развиват в канализацията на блока, и са същънска напаст. В нашия блок сме имали и ноември месец, когато е студено и в началото на март.

# 5
  • до канала
  • Мнения: 518
ами има бебешка козметика срещу насекоми

# 6
  • Мнения: 4 392
Не са ни посещавали комари от лятото. Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 2 227
Когато говорих с педката на Марти на тази тема, тя каза, че абсолютно недопостимо машинка за комари да стои в стаята на бебето, била тя и до отворен прозорец. Можеш да сложиш комарник или мрежа. Има и едни машинки с ултразвук против комари, но не съм чувала отзиви. Има още и някакви мазила, но и за тях незнам колко са ефективни или безвредни.

# 8
  • Мнения: 2 897
ами има бебешка козметика срещу насекоми

 Peace

С кремчето на Чико го мажех аз.

# 9
  • Мнения: 5 140
Моята Ния е алергична към комари и няма спасение.
На пет месеца я ухапа жестоко по личицето, такива пъпки станаха, че навън ни мислеха за шаркави.
Доста време и седяха пъпките. Тогава в една аптека ми казаха да я мажа с някакво мехлемче за очи, тъй като е малка и не може да се маже с нищо друго.
На нас сега нищо не ни помага, ухапе ли я е някакъв ад подува се, посинява и оттича.
Няма спасение от комарите никакво, поне при нас.

# 10
  • Мнения: 5 362
Не са ни посещавали комари от лятото. Laughing
И нас Wink

# 11
  • Мнения: 2 159
Когато говорих с педката на Марти на тази тема, тя каза, че абсолютно недопостимо машинка за комари да стои в стаята на бебето, била тя и до отворен прозорец. Можеш да сложиш комарник или мрежа. Има и едни машинки с ултразвук против комари, но не съм чувала отзиви. Има още и някакви мазила, но и за тях незнам колко са ефективни или безвредни.
И аз знам че не трябва да е в стаята на бебето, иначе много помага.
Тези истории с ултразвука, разни лампи дето привличат не са особено ефикасни, а пък за мазилата  -  не мога да я мажа непрекъснато, то комарите не са само навън и в къщи нахлуват Twisted Evil

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 6 923
Имаме комарници на прозорците и много рядко влиза някой комар  Peace

# 14
  • Мнения: 2 159
исках да те питам доволна ли си от мрежата, за креватче или за количка имаш?
за количка ми се вижда малко неудобно, непрекъснато трябва да я махам

Общи условия

Активация на акаунт