Бременност и сънища!

  • 4 787
  • 18
  •   1
Отговори
Здравейте! Бременна съм в седми месец. От месец почти сънувам странни сънища и даже и кошмари. Сънувам се като бременна, сънувам детето си, ту като бебе, ту като порасноло. Нали казват че не е хубаво да се сънуваш като бременна и да сънуваш бебе. Направо се събуждам цялата вцепенена и започвам да мисля глупости и изпадам в депресия. Някой изпадал ли е в моето положение? От друга страна пък, нали точно това ме вълнува в момента. Направо незная какво да мисля!
Желая хубав ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 601
Според мен е нормално. В последните месеци не се мисли почти за нищо друго, освен за бебето. Аз, както предполагам и много майки, постоянно се тормозех дали всичко ще им е наред. Глави, крака, органи, да не ги родя с по трето око Laughing... Въпреки ехографа в главата ми са се въртяли какви ли не простотии. Само не съм ги сънувала.
Няма да се притесняваш и да се замисляш прекалено над такива сънища. Нищо не означават! Какво да означават?! Няма да тичаш към съновника всяка сутрин и да правиш филми! Като станеш си направи един чай, седни да се поровиш из форума за успокоение, изпуши една цигара Laughing(шегувам се) и съня бързо ще ти излезе от главата. 'Айде, леко бременеене!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 750
Нормално е - по принцип това, което ни е впечатлило праз деня или което ни е на дневен ред в мислите се прехвърля и в сънищата. Е, там нещата са малко по-странни, понякога по-хубави, друг път по-страшни. Всичко е съзнание и подсъзнание. Затова не се тормози и плаши. Важно е с какви мисли ще зареждаш ума си, за да си по-спокойна и уверена. Зареди се с колкото се може повече слънчеви и пролетни мисли. Опитвай се да прогонваш негативните мисли с нещо хубаво. Аз в такива случаи си мислех как ще изглежда момиченцето ми, ходих на дълги разходки и все влизах в някой детски магазин. Купуването на дрешки за бебето е страхотна терапия. Ако трябва се помоли вътрешно всичко да е наред. И ще бъде!   bouquet

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ами това си е често срещано явление. И на мен ми се е случвало. Мисли позитивно!!!!

# 4
  • Мнения: 2 005
Аз пък през цялата бременност не спрях да сънувам HugТо,лягам следобед-сънувам,лягам-вечер-сънувам PartyАма,то не бяха сънища,не беше чудо Grinning
Даже споделях със съпруга ми,че никога до сега не съм била в такова деликатно положение и такива емоции ThinkingДори още не бях сигурна,че съм бременна като сънувах,че съм родила момченце newsm78И през цялото време бях сигурна за пола,незнам поради каква причина  Heart EyesТака,че не се притеснявай -сънувай си и мисли положително на нещата.Успех и малко остава до най-щастливия момент в живота ти-срещата с Бебо  bouquet Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 473
Аз съм в деветия месец и досега непрекъснато сънувам какви ли не щуротии. Бебето сигурно съм го сънувала 50 пъти, и кошмари най-различни, просто съм изтощена от тези сънища. Но това е нормално, колкото и да мислим позитивно страха от предстоящото подтискан наяве идва насън...

# 6
  • Мнения: 10 982
Сънувах щуротии от 4 до 7 месец. Напоследък не съм имала такива сънища, но когато съм будна се притеснявам за това, което ми предстои.

# 7
  • Мнения: 574
Не се плаши аз сънувах през ден такива неща докато бях бременна,даже съм раждала на сън 2 или3 пъти,не се притеснявай това е напълно нормално  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 362
Нормално е!Споко Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 634
Според мен такива сънища са отражение от неща, които те стресират през деня.
Много сънувам, но рядко сънувам кошмари.
В момента не гледам новини, ако предценя, че ще ме разстроят.
Дали не гледаш разни ужаси и не четеш разни нещастия с други момичета.
Казвам го защото свекърва ми вече се е притеснила за ваксините, които даваха по телевизята.
Да не говорим, за нещо от такъв е живота. Просто някой хора взимат много нажътре това което се
случва с другите и се притесняват, че и на тях ще им се случи.
Ако все пак се почувстам зле, излизам на малка разходка на въздух да ми издуха лошите мисли
и после спя спокойно.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 359
Нормално е, хормоните ти играят, отразява се на психиката, съответно и на сънищата.

# 11
  • Мнения: 701
Боже,още от първия ден в който разбрах,че съм бременна се започна.Имам чувството,че по три-четири съня на вечер имам.Ама такова сънуване му удрям...едни такива реални-и кошмари,и смешни,и безмислени на първи поглед... newsm78 newsm78 newsm78

# 12
  • Мнения: 104
Сънувам почти само кошмари,не само докато бях бременна.Ако някой има нужда от сценарии за филми на ужаси насреща съм.

# 13
  • Мнения: 2 677
Сънувах щуротии през цялата си бременност, но към края беше страшна работа. Хормони, какво да ги правиш.  Mr. Green Не се шашкай толкова, мисли позитивно и не обръщай внимание на сънищата.  Peace

# 14
Благодаря ви момичета.  bouquet
Явно наистина хормоните си казват думата. Няма да обръщам внимание на сънищата вече!
На всички желая лека и спорна седмица! Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт