кажете ми добър детски гастроентереолог

  • 945
  • 4
  •   1
Отговори
  • София - между принцеса и...диваче!!!
  • Мнения: 69
Здравейте мами.Синът ми е на 3г и много лесно повръща и непрекъснато казва 4е го боли корема.Док.ни даде направление за гастроентереолог и аз бях решила да  ходим  в МЦ"Детско здраве" но тук про4етох много лоши отзвуци за тези специалисти там и се отказах .Дайте ми ,моля кординати на някой добър детски гасртоентереолог.

# 1
  • Мнения: 1 531
Ходили ли сте при доц. Радивенска? Тя е завеждащ детското отделение в VМБАЛ. Преди да се пенсионира е била преподавател в Медицинска академия, а сега е на договор там. Тя е гастроентеролог. Нямам телефони, но ако ти се интересуваш, можеш да намериш телефоните от справки или да ивеш лично.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз пък ходих точно там при Куманова адски съм доволна тя ми спаси детенце ситуацията беше същата само допълнението,че от болката отказваще да яде по цели седмици и все си бяхме по болници и лекари. Тази жена ни очовечи само за месец

# 3
  • Мнения: 48
др.Гайтанджиев-детски гастроентеролог.,много добър специалист.Работи в ДКЦ6-бившата 3 градска болница.

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ходили ли сте при доц. Радивенска? Тя е завеждащ детското отделение в VМБАЛ. Преди да се пенсионира е била преподавател в Медицинска академия, а сега е на договор там. Тя е гастроентеролог. Нямам телефони, но ако ти се интересуваш, можеш да намериш телефоните от справки или да ивеш лично.

Много съм доволна от нея. "Детско здраве" няма да ги коментирам, има и доволни от тях ... аз не съм!
Обаче съм записала 3 телефона, само единият е верният, но не знам кой  Embarassed Телефонът е на 5-та градска и от там те свързват с доц. Радивенска. Ако решиш ето : 926 81 00 или 931 50 22 или 872 08 46.

Общи условия

Активация на акаунт